Portal

Masz dość piwnej nudy? Odwiedź Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych!


Lublin na 2 dni stanie się piwną stolicą Polski. Ponad 30 browarów rzemieślniczych z Polski

i z zagranicy, prawie 300 piw o różnym smaku, kolorze i zapachu. Do tego foodtrucki

z oryginalnym jedzeniem. To wszystko czeka na Was w weekend 23-24 listopada w Targach Lublin podczas Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Masz dość piwnej nudy? Nie może Cię tu zabraknąć!


Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych (23-24 listopada) to idealna okazja, żeby zobaczyć, jak bogaty jest świat piwowarstwa. Na największej hali Targów Lublin stanie ponad 30 browarów rzemieślniczych zarówno z Polski, jak i z zagranicy (wśród wystawców pojawią się browary z Kanady, Norwegii, Serbii

i Słowacji). Każdy z nich przywiezie od kilku do kilkunastu swoich piw. Zwykle za kranami znajdziecie samych piwowarów, którzy chętnie podzielą się wiedzą i wyjaśnią, w jaki sposób powstał dany trunek.


PEŁNA LISTA WYSTAWCÓW >>> http://www.targipiw.lublin.pl/pl/151/browary/wystawcy


Podczas targów czeka na Was prawdziwe bogactwo smaków. Na imprezie pojawią się m.in. piwa

z amerykańskim chmielem, który nadaje solidną goryczkę, zapach i smak cytrusów oraz owoców tropikalnych. Będą także te z dodatkiem owoców: np. malin, mango czy truskawek. Fani ciemnych piw mogą przebierać wśród stoutów np. z dodatkiem kawy najwyższej jakości, czy tych leżakowanych

w beczce po whisky albo koniaku. Tradycjonaliści znajdą świetne piwa pszeniczne pachnące bananami

i goździkami.

Targi to także doskonała okazja, żeby zaczerpnąć piwnej wiedzy. Zapraszamy na wykłady na temat piwowarstwa domowego, gdzie dowiecie się, jak uwarzyć własne piwo, jak je degustować, dobierać szkło i oceniać dany trunek. Nowością tegorocznej edycji będzie Beer Blog Day, czyli spotkanie piwnej blogosfery połączone z cyklem warsztatów i wykładów, na które wstęp będą mieli nie tylko blogerzy, ale również wszystkie osoby odwiedzające targi.


W ubiegłym roku imprezę odwiedziło aż 12 tys. osób. - To wyraźnie pokazuje, że lublinianie i nasi goście z regionu i kraju szukają nowych smaków i od piwa wymagają czegoś więcej – tłumaczy Jakub Kafel, koordynator imprezy. - Promujemy kulturę piwną i pokazujemy, że piwo to nie tylko koncernowy lager, ale całe bogactwo różnych stylów – dodaje.

Kto powinien przyjść na LTPR? - Zapraszamy nawet tych, którzy nie lubią piwa. Wśród takiej ilości

i różnorodności na pewno uda się wybrać coś wyjątkowego i przekonać do tego, że piwo to nie jest nudny napój. Pomogą w tym nasi piwni doradcy, których będzie można spotkać na hali – mówi Jakub Kafel.

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to nie tylko wyśmienite piwo, ale również pyszne jedzenie. Na placu przez halą stanie kilkanaście foodtrucków, natomiast fanów ekologicznej żywności i rękodzieła zapraszamy do odwiedzenia Strefy „Kolorowe Jarmarki”.

CZAS I MIEJSCE:

Targi Lublin ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin; Hala: C

Godziny wstępu:

  •         23.11.2017 (piątek) - 16:00 - 00:00
  •         24.11.2017 (sobota) - 12:00 - 00:00

Bilety: bilet jednodniowy wielokrotnego wstępu (opaska) - 8 zł

Bilety w przedsprzedaży do nabycia na kupbilecik.pl > https://www.kupbilecik.pl/baza-3211-lubelskie.targi.piw.rzemieslniczych.2018.html


Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco >>> https://www.facebook.com/events/882297258622168/

Więcej informacji na www.targipiw.lublin.pl oraz www.facebook.com/lubelskietargipiw/

Reklama
null