Portal

Wrocławski festiwal zakończył ogłaszanie tegorocznego składu artystów. Na ostatniej prostej do line-upu dołączyli Kabe, W.E.N.A. oraz Sarius.


Już po raz piąty organizatorzy Wrocław Hip Hop Festival zapraszają na dawkę rapowych dźwięków od najlepszych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej. Od czerwca poznawaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią 23 listopada w Hali Stulecia – zamknięcie programu wzbogaciło go o trzy ciekawe propozycje. Na początek Kabe, nowy nabytek Stoprocent, o którym mówi się, że ma zmienić polski rap. Urodził się w Polsce, ale przez część swojego życia mieszkał we Francji – rapuje w dwóch językach – nagrywa od 2017 roku i możecie go znać z kawałka "Skiety&Klapki". Wraz ze młodym, zdolnym pojawił się także dobrze doświadczony zawodnik – W.E.N.A., który w marcu wydał kolejny album „Montana Max” oraz Sarius, który właśnie ruszył w trasę koncertową promującą świeżo wydany album "Pierwszy Dzień Po Końcu Świata".


W tym roku w Hali Stulecia stanie tylko jedna scena, zmieni się także prowadzący imprezę – organizatorzy wkrótce ujawnią nowego hosta. Łącznie pojawi się 12 artystów – oprócz wspomnianych wyżej raperów w line-upie znaleźli się także Paluch, Kali, Kękę, Szpaku, Słoń, Guzior, Jan-rapowanie, VNM oraz rozgrzewający publikę DJ Soina. Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne w sprzedaży na www.hiphopfestival.pl. Do końca września za bilet normalny zapłacimy 75 złotych (od 1 października 85 złotych), a za bilet VIP 140 zł do końca października lub wyczerpania puli.

Line-up:

Paluch

Kali

Kękę

Szpaku

Sarius

Słoń

Guzior

Jan-rapowanie

VNM

W.E.N.A.

DJ Soina

Kabe


Reklama
null