Portal

Sieć fitness McFIT oraz jej marka partnerska CYBEROBICS wspierają akcję #zostańwdomu i oferują trening w domowym zaciszu bez narażania się na infekcję. Bezpłatny dostęp do korzystania z wirtualnej platformy fitness CYBEROBICS to odpowiedź na aktualną sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa.


W trakcie wprowadzonego w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, najlepsze dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa jest pozostanie w domach. Niezwykle istotne jest zminimalizowanie ryzyka zakażenia poprzez ograniczenie przebywania w dużych skupiskach ludzkich. Dlatego, wszystkie siłownie w Polsce, podobnie jak wiele innych obiektów, zostały zamknięte. W tym wyjątkowym czasie, warto jednak nadal pozostać aktywnym fizycznie i dbać o formę ćwicząc w domu.


W tym trudnym momencie, McFIT i CYBEROBICS wychodzą z odpowiedzią i oferują milionom Polaków bezpłatny dostęp do wirtualnych kursów fitness. Jest to możliwe dzięki aplikacji CYBEROBICS, która jest już dostępna w naszym kraju. Dostęp do treningów bez wychodzenia z domu będzie zapewniony aż do momentu ponownego otwarcia klubów fitness w Polsce.


Sport i aktywność fizyczna to nieodłączne elementy życia wielu ludzi. Poprawiają sprawność fizyczną, jednocześnie przyczyniając się do wzmocnienia układu odpornościowego, ale także zapewniają równowagę psychiczną i fizyczną – co jest niezwykle ważne zwłaszcza w okresie ciągłego napięcia spowodowanego pandemią. Według badań przeprowadzonych przez University of New South Wales nawet jedna sesja treningowa w tygodniu wystarcza, aby zmniejszyć ryzyko depresji. 


„Jesteśmy bardzo poruszeni obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Każdy, kto czuje się dobrze i nie wykazuje żadnych objawów choroby, może zrobi

sobie chwilę przerwy i zanurzy

się na chwilę w innym świecie poprzez trening”- mówi Joanna Łukasiewicz, członek zarządu McFIT Polska. 


CYBEROBICS to platforma fitness, dzięki której mamy dostęp do wielu aktywności i wirtualnych kursów. Aplikacja zawiera ponad 100 treningów dla mężczyzn i kobiet o różnym natężeniu trudności i stopniu zaawansowania. Wśród nich pasjonaci sportu, zarówno Ci początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy, odnajdą coś dla siebie. Wszystkie treningi odbywają się w asyście najlepszych, profesjonalnych trenerów wykonujących ćwiczenia w spektakularnych lokalizacjach na terenie USA. Dodatkowym atutem jest to, że dubbingowane są one w języku polskim. Wśród nich odnajdziemy treningi między innymi: HITT, Kettlebell, treningi taneczne, jogę czy pilates.


„Wierzymy, że szczególnie w sytuacjach kryzysowych ważne jest zachowanie normalności i zrobienie czegoś dla siebie”- wyjaśnia Oliver Schulokat, dyrektor generalny CYBEROBICS. „Wirtualny trening z CYBEROBICS nadaje się do tego idealnie. Aplikacja już działa i każdy w Polsce może korzystać z niej za darmo.” – dodaje.


Aby dołączyć do platformy wystarczy:


  1. Wejść na stronę cyberobics.com
  2. Kliknąć „Zarejestruj się”
  3. Utworzyć konto
  4. Cieszyć się możliwością treningu w domu


Więcej informacji na temat CYBEROBICS na stronie: www.cyberobics.com


Reklama
null