Portal

Runmageddon zachęca całe rodziny do wspólnej zabawy w kreowanie ekscytujących torów przeszkód. Ogłasza konkurs na Facebooku na stworzenie wymarzonych tras i przeszkód Runmageddonu Kids, czy Family. Organizator przekonuje, że czas między eventami warto kreatywnie wykorzystać.


Czas spędzany w domu nie musi być nudny. O tym, przekonuje organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami. Mając chwilę dla siebie rodzice z dziećmi mogą wpaść na ciekawe pomysły i przygotować lub wykreować wspaniałe aktywności. Jedną z nich jest tor przeszkód. Runmageddon zachęca rodziny Runmageddończyków do wspólnej, prawdziwie ekscytujacej zabawy. Na portalu społecznościowym Facebook ogłasza konkurs na najlepszy tor przeszkód dla dzieci. - Wszyscy mieliśmy nadzieje, że spotkamy się już na początku kwietnia na trasach Runmageddonu. Jednak przyszło nam poczekać na kolejny event. Chcemy skorzystać z tego czasu i razem z naszą społecznością eksplorować naszą kreatywność. Popuśćmy wodze fantazji i bawmy się z rodziną- mówi Jaro Bieniecki, prezes RUNMAGEDDON S.A.W dniach 16 - 25 marca br. osoby chcące wziąć udział w konkursie, będą publikować zdjęcia, filmy z przygotowanych przez siebie ekscytujących placów zabaw z przeszkodami. Rodzice mogą też zachęcić swoje dzieci do narysowania lub zaprojektowania nowych konstrukcji, które chciałyby zobaczyć na trasach Runmageddonu. Regulamin konkursu znaleźć można na stronie: http://bit.ly/2WqwR5Y


Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.


Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia - Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.


Reklama
null