Portal

Mimo, że niebawem minie 20 lat od wydania albumu, który miał lub ma w domu prawie każdy, to piosenki, które znalazły się na „Kayah i Bregović” w ogóle nie straciły na świeżości i aktualności. Fani, którzy pojawili się na koncercie, to grupa demograficzna, której w żaden sposób nie można zidentyfikować – od małych dzieci, poprzez młodzież do tych, o przyprószonych siwizną włosach – wszyscy śpiewali i tańczyli. Bałkańskie melodie Gorana z domieszką góralszczyzny i ogromną charyzmą Kayah, szybko rozgrzały publiczność, a emocje nie opadły ani na moment, do ostatniego bisu. Nie zabrakło takich hitów jak „Śpij kochanie, śpij”, „Prawy do lewego” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. 

Na szczęście już wiemy, że ten koncert, to nie koniec… Po wyjątkowej, ogólnopolskiej trasie koncertowej w 2017 roku i pięknym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović zagrają w Trójmieście, Poznaniu oraz Gliwicach wiosną 2019 roku. Bilety na te wydarzenia właśnie trafiły do sprzedaży.

Harmonogram koncertów:

  • 4.04.2019 - Ergo Arena, Gdańsk / Sopot
  • 5.04.2019 - HWS Arena, Poznań
  • 6.04.2019 - Arena Gliwice, Gliwice

Bilety znajdziecie na stronie Organizatora Follow The Step 

  • Trójmiasto: www.followthestep.com/kayah-bregovic/bilety-trojmiasto
  • Poznań: www.followthestep.com/kayah-bregovic/bilety-poznan
  • Gliwice: www.followthestep.com/kayah-bregovic/bilety-gliwice

oraz bileteriach: Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pli Going, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Reklama
null