Polecane na weekend

Polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 • 14 października (7 dni) - Kraków
  , festiwal
  ODKRYJ GOSPEL DLA SIEBIE i już dziś zapisz się na 21. Warsztaty Gospel w Krakowie ↙️ http://bit.ly/7xgospel2019 14. Festiwal 7xGospel: I było to dobre! 21. WARSZTATY GOSPEL (...)
 • 18 października, 20:00 - Kraków, Tauron Arena Kraków
  Polska Noc Kabaretowa 2019 - Humor świata Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony (...)
 • 18 października, 21:00 - Kraków, Teatr Barakah
  , koncert
  Ruch Taki Jak Zwykle to gatunek muzyczny bliżej nieokreślony (mieszanka ciężkiego rocka i bluesa z elementami jazzu w lekko melancholijnym wydaniu) SKŁAD: Łukasz Pipczyński - perkusja (...)
 • 19 października, 17:30 - Kraków, Schizofrenia Cafe
  , koncert, charytatywne
  Urodzinowy koncert charytatywny "40 i 4 Kamertona" wspierający podopiecznych Fundacji MATIO: * Ninę Kulawik * Emilię Zadorę Zagrają: 17:55 Axis Mundi + Kamerton 18:44 No Name + Kamerton 19:33 (...)
 • 19 października, 19:30 - Zakopane, Teatr Witkacy
  Koncert w ramach festiwalu Inspirowane Górami im. Ewy i Macieja Berbeków Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło (...)
 • 19 października, 21:00 - Kraków, Klub Kwadrat
  KRAKÓW WRACAMY WYPOCZĘCI PO WAKACJACH ŻEBY DAĆ WAM NAJLEPSZĄ DYSKOTEKĘ SZKOLNĄ! JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ KOCHANI ♥ :) Przygotowaliśmy jeszcze więcej hitów z (...)
 • 20 października, 10:00 - Kraków, Tauron Arena Kraków
  , targi
  Przyjdź i sprawdź najlepszą imprezę dla narzeczonych! ♥ Obecność przed ślubem obowiązkowa 👰🤵 Wymarzona suknia ślubna, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu? Bez (...)
 • 20 października, 15:00 - Skawina, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  , charytatywne
  20 października w Hali CKiS do sportowej rywalizacji staną zespoły, które chcą wesprzeć w walce z chorobą naszą koleżankę Magdę. Magda Bogdanowicz pracuje w Dziale Sportu CKiS od wielu (...)
 • 20 października, 17:00 - Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
  W programie najpiękniejsze arie i duety operetkowe. Wystąpią:Dorota Helbin - sopranJan Migała - barytonMałgorzata Westrych - fortepian