Polecane na weekend

Polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 • 28 czerwca, 19:00 (3 dni) - Wielka Wieś
  , koncert, rodzinne, dni miast
  Zapraszamy na XVI Dni Gminy Wielka Wieś W tym roku czeka na Was wiele atrakcji w różnych miejscowościach naszej gminy m.in. Koncerty w Modlniczce, kino plenerowe w Modlnicy, zawody wspinaczkowe w Białym Kościele, zawody strażackie w Wielkiej (...)
 • 28 czerwca, 20:00 - Kraków, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  Koncert Inauguracyjny 24.Summer  Jazz Festival Kraków, który odbędzie się 28 czerwca 2019 w Audytorium Maximum, będzie przedpremierową odsłoną specjalnego projektu jaki przygotowuje Nigel Kennedy na rok 2020. Będziemy wtedy obchodzić 50.rocznicę (...)
 • 28 czerwca, 20:00 - Kraków, Klub Studio
  , koncert
  Pionierzy pustynnego bluesa w powracają do Polski! Tuaregowie z formacji Tinariwen w czerwcu dwukrotnie zagrają w naszym kraju w ramach cyklu African Beats. Jeden z najbardziej znanych, afrykańskich zespołów wystąpi w warszawskiej Progresji (...)
 • 29 czerwca, 7:45 - Kalwaria Zebrzydowska
  Zapraszamy na Wyczerpak Edycja X, tym razem przejdziemy w dobrym tempie z Kalwarii Zebrzydowskiej na wschód słońca oglądany z Pilska. Link do przebiegu trasy na portalu GPSies: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=ogsxxlqfifkgpiur Z powyższego (...)
 • 29 czerwca, 9:00 - Kraków, Klub Forty Kleparz
  , koncert, targi, dla dzieci, festiwal, rodzinne, warsztaty
  JOGA PARTY FESTIWAL - III EDYCJA Kochani fani jogi i nie tylko! Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ ponownie spotkamy się wszyscy w Fortach Kleparz, celebrując Międzynarodowy Dzień Jogi! 200 milionów! Tak - na całym świecie jogę praktykuje około 200 (...)
 • 29 czerwca, 13:30 (2 dni) - Andrychów
  , koncert, rodzinne, dni miast
  DNI ANDRYCHOWA 2019 odbędą się w dniach 29 – 30 czerwca (sobota – niedziela)🎼🎤🎹📣 🎼🎤🎹📣Przed nami Dni Andrychowa! Impreza skierowana do szerokiej publiczności – mieszkańców Andrychowa i okolicznych miejscowości! Weekend 29 – 30 czerwca (...)
 • 29 czerwca, 16:00 (2 dni) - Maków Podhalański, Dom Kultury
  , koncert, rodzinne
  Serdecznie zapraszamy na Dni Ziemi Makowskiej - tegoroczne wakacje rozpoczniemy z przytupem! Wiecej szczegółów już niebawem.
 • 29 czerwca, 18:00 - Zator, Park Rozrywki Energylandia
  , koncert, festiwal, pokaz
  Prawdziwa eksplozja muzyczna dla miłośników muzyki lat 80!Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy Was 29 czerwca 2019 roku do Energylandii na festiwal! Jedyne takie wydarzenie w Polsce! Zobaczycie na żywo prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych (...)
 • 29 czerwca, 20:30 - Inwałd, Inwałd Park
    OPERACJA ZAMEK to nieszablonowe wydarzenie odbywające się w Warownii Inwałd 🏰 Nietuzinkowy obiekt zostanie podzielony na specjalne strefy, w których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie!  Chcesz oddać się szalonej (...)
 • 30 czerwca, 20:00 - Kraków, Piwnica Pod Baranami
  Agata Ślazyk miała bezpośredni kontakt z ogromnym artystycznym dorobkiem Piwnicy. Lata obecności w zespole legendarnego kabaretu to okres gromadzenia doświadczeń zawodowych, ale także czas poznawania historii tego miejsca, piwnicznych tradycji (...)