Polecane na weekend

Polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 

 • 13 grudnia, 18:30 - Toruń, Dwa Światy
  🚪 18:30 - Drzwi 🔥 19:00-19:30 - Hostia 🔥 19:55-20:35 - Mentor 🔥 21:00-... - Frontside -- Knock Out Productions prezentuje trasę koncertową INNOWIERCY TOUR 2019 z udziałem: (...)
 • 13 grudnia, 20:00 - Bydgoszcz, Estrada Stagebar
  Tribute to MAANAM to hołd dla jednego z najbardziej znaczących dla polskiej rockowej sceny muzycznej zespołów. To ukłon młodych muzyków w stronę znakomitej muzyki, a przede wszystkim (...)
 • 14 grudnia, 18:00 - Toruń, Arena Toruń
  5 Gala Disco Polo ARENA TORUŃ 14 grudnia 2019 7 czołowych obecnie zespołów gatunku Disco Polo: BOYS, MIG, PIĘKNI i MŁODZI, CLASIC, POWER PLAY, MIŁY PAN, TOP GIRLS Bilety w cenie (...)
 • 14 grudnia, 18:00 - Toruń, Dom Muz w Toruniu
  Dobrze rozpoznawalny dziś w świecie Krainy Łagodności zespół Dom o Zielonych Progach swoją działalność rozpoczął ponad 15 lat temu. Uznanym wykonawcą na dobrą sprawę stał się dość szybko (...)
 • 14 grudnia, 19:00 - Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy
  JESIEŃ W RÓŻOWYCH BRZMIENIACH! Dla fanów legendarnej grupy Pink Floyd dobra wiadomość! Już w październiku rusza jesienna trasa koncertowa z przebojami Pink Floyd! 14 grudnia o (...)
 • 14 grudnia, 19:00 - Bydgoszcz, Kinoteatr Adria
  TO TYLKO SEX UWAGA! Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne :) Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?Czego tak naprawdę pragną kobiety?Kto ma większy apetyt i na co?Jaka (...)
 • 14 grudnia, 19:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  Wojciech Zieliński, Soliści oraz orkiestra ZIELIŃSKI PROJECT mają wielką przyjemność zaproponować Państwu swój nowy projekt muzyczny, który powstał w oparciu o muzykę szwedzkiej grupy (...)
 • 15 grudnia, 15:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  Widowisko Świąteczne Christmas Show Zapraszamy na największe w Polsce Widowisko Świąteczne Christmas Show, które przeniesie widzów w świat najpiękniejszych świątecznych tradycji. Toruń (...)
 • 15 grudnia, 18:00 - Bydgoszcz, Opera Nova
  Najbardziej pożądana BIG-BANDowa kapela na świecie pod koniec roku wystąpi aż w 8 miastach, w Polsce. Grupa zaprezentuje swoje największe HITy! Zespół, który właśnie obchodził jubileusz (...)
 • 15 grudnia, 18:30 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  Widowisko Świąteczne Christmas Show Zapraszamy na największe w Polsce Widowisko Świąteczne Christmas Show, które przeniesie widzów w świat najpiękniejszych świątecznych tradycji. Toruń (...)
 • 15 grudnia, 19:00 - Chełmża, CUMA klub
  Wojtek Pięta - Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał (...)
 • 15 grudnia, 20:00 - Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy
  Andrzej Piaseczny - Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności  - m.in. - Telekamery (...)