Łódź na weekend

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 
 

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend w Łodzi i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom w Łodzi lub imprezom w województwie łódzkim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Łódź: polecane na weekend

Łódź: polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 • 16 listopada, 18:00 (3 dni) - Łódź
  festiwal
 • 17 listopada, 10:00 (3 dni) - Łódź, Nowa Hala EXPO Łódź
  ŻEGLARSTWO
  targi
  Jachty morskie i śródlądowe, łodzie motorowe, skutery i houseboat’y będzie można zobaczyć podczas XIX edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2017. Producenci, importerzy i konstruktorzy jednostek pływających przyjadą do Łodzi aby w dniach 17-19 listopada pokazać zwiedzającym to co najlepsze. Godziny otwarcia: 17. 11. 2017 w godz. 10.00-18.00 18. 11. 2017 w godz. (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Łódź, Atlas Arena
  mecz
  18 listopada o godznie 18:00 nasze siatkarki rozegrają mecz w ramach 6. kolejki LSK. Naszym rywalem będzie zespół z Muszyny. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszej drużyny! Bilety oraz karnety można nabyć w biurze klubu w hali Atlas Arena na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44, w godzinach 9-14 od poniedziałku do piątku (numer telefonu 782 997 053) lub bezpośrednio przed meczem (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury - Teatr Miejski
  Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, po dziewiętnastu latach przerwy wydaje płytę z premierowymi utworami, zatytułowaną: "Wszystko może się stać". Dlaczego wcześniej się na to nie zdecydowała? Ma duży repertuar, więc koncertowała, śpiewała swoje przeboje, oratoria i muzykę sakralną, odnosiła wielkie sukcesy na festiwalach opolskich w koncertach wspomnieniowych (...)
 • 19 listopada, 12:00 - Bełchatów, Hala „Energia”
  Bieg uliczny „Bełchatowska Piętnastka” to jeden z najstarszych biegów w regionie łódzkim, którego pierwsza edycja odbyła się w 1984 roku. Ubiegłoroczna edycja „Piętnastki” była jubileuszową, dwudziestą edycją tych zawodów. Na jej starcie stanęło blisko 1300 biegaczy, a sama impreza od paru lat ma zasięg międzynarodowy. W tym roku wzorem lat ubiegłych odbędzie się bieg główny na (...)
 • 19 listopada, 18:00 - Łódź, Teatr Wielki w Łodzi
  Grzegorz Turnau "L - LIVE" "L - LIVE" to Grzegorz Turnau z zespołem w jubiLeuszowym muzycznym spektakLu. "L" to aLbum, na którym znajduje się kiLkadziesiąt nigdy dotychczas niewydanych nagrań audio i video. "L - LIVE" to koncertowa retrospekcja, będąca wyborem najbardziej, mniej i najmniej znanych utworów, z tymi wcaLe nieznanymi - w tLe. L - jak labirynt. L - jak lamus (...)