Weekend: 24-26 marca

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 

 

Jeśli najbliższy weekend planujecie spędzić w Łodzi mamy dla Was następujące propozycje:

 • Night Of the Proms - połączenie muzyki klasycznej z muzyką pop. Powszechnie znane i popularne utwory śpiewane są przy akompaniamencie pełnej orkiestry symfonicznej w bogatej oprawie efektów świetlnych.
 • III Wiosenny Cross - Cykl Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR Łódź oraz Mistrzostwa Łodzi Gimnazjalistów w Biegach Przełajowych 2017.
 • Pozytywka! Śpiewy, tańce, energia! Przyjdź na Off! - nie dość, że zdjęcia, nie dość, że możliwość podzielenia się ze światem swoim pozytywnym przesłaniem, to jeszcze... wspólne śpiewy i tańce z Łódzka Grupa Gospel!!!

 

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend w Łodzi i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom w Łodzi lub imprezom w województwie łódzkim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Łódź: polecane na weekend

Łódź: polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 • 23 marca, 10:00 (3 dni) - Piotrków Trybunalski
  trade fair
  ZAPRASZAMY NA: - występy blogerów kulinarnych - degustacje węgierskich specjałów - poznawanie smaków Województwa Łódzkiego, m.in.: - strefę foodtrucków Podczas Targów będziemy mogli zobaczyć wystawców m.in. z: Regionu Csongrad na Węgrzech, Pannonhalmy, Mosonmagyaróvár z Województwa Łódzkiego m.in.: Dolina Pilicy, Dolina rzeki Grabi, Kraina Warty, Kraina Rawki, Mroga, Nieborów-Arkadia (...)
 • 24 marca, 19:00 - Zgierz, MOSiR
  Zenon Martyniuk, lider disco-polowej formacji Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń. Muzyk zapraszany jest na największe imprezy w kraju. Jako support wystąpi Casanova. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy (...)
 • 24 marca, 19:00 - Łódź, OFF Piotrkowska Center
  Ależ będzie energia! Zapraszamy na wieczór pełen pozytywnej energii! Nie dość, że zdjęcia, nie dość, że możliwość podzielenia się ze światem swoim pozytywnym przesłaniem, to jeszcze... wspólne śpiewy i tańce z Łódzka Grupa Gospel !!! Zapraszamy do udziału w wyjątkowej, otwartej próbie zespołu! Każdy będzie mógł spróbować swoich sił, dołączyć do tej niesamowitej grupy. Wierzcie (...)
 • 24 marca, 20:00 - Łódź, Klub Broadway18
  Pull Up i Bashesh zapraszają na kolejny koncert radomskiego rapera KęKę Radom w Łodzi! Ostatnim razem na wiele dni przed koncertem skończyły się bilety, dlatego robimy jeszcze gorętszą powtórkę! Każdy uczestnik imprezy musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający tożsamość. Osoby 16-18 lat muszą prócz tego mieć ze sobą zgodę na uczestnictwo w imprezie od opiekuna (...)
 • 25 marca, 11:00 - Łódź, Stawy Stefańskiego
  10 km
  Już niedługo startuje Cykl Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR Łódź oraz Mistrzostwa Łodzi Gimnazjalistów w Biegach Przełajowych 2017. Zapewniamy elektroniczny pomiar czasu dla wszystkich uczestników. Szczegóły na naszej stronie http://www.mosir.lodz.pl/index.php/wydarzenia/aktualnosci/676-cykl-biegow-przelajowych-o-puchar-dyrektora-mosir-lodz
 • 25 marca, 18:00 - Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury - Teatr Miejski
  concert
  Czy w dzisiejszym świecie, jest czas na zatrzymanie się i zadumę? Czy jest czas na muzykę i piosenki, przy których trzeba pomyśleć, nad ich sensem i treścią przekazu? Na te pytania odpowiedzą sobie państwo sami po wysłuchaniu koncertu Stanisławy Celińskiej" Atramentowa". Stanisława Celińska zabiera nas w cudowny świat piosenki autorskiej "przyprawionej" wspaniałą muzyką zespołu (...)
 • 25 marca, 19:00 - Łódź, Atlas Arena
  concert
  Night of the Proms ponownie w Polsce. Pierwszą gwiazdą polskiej edycji – legendarny zespół UB40 Night of the Proms wraca do Polski. Seria koncertów, która od ponad 30 lat cieszy się olbrzymią popularnością w Europie, po raz czwarty zawita do naszego kraju. Nadchodząca edycja odbędzie się 25 marca 2017 roku. Pierwszą gwiazdą polskiej edycji 2017 jest legendarny zespół UB40.
 • 26 marca, 18:00 - Łódź, Klub Scenografia
  Katarzyna Piasecka w solowym programie stand-up comedy "BEZ FILTRA". Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program (...)
 • 26 marca, 19:00 - Łódź, Klub Wytwórnia
  concert
  Po podróżach w głąb muzyki japońskiej ("Haiku") i luzofońskiej ("Sobremesa")Anna Maria Jopek tym razem zaśpiewa po polsku z Kubańczykami. Płyta "Minione", która ukaże się w walentynki, to wskrzeszenie najpiękniejszych przedwojennych tang polskich. Do posłuchania na żywo w Wytwórni 26 marca. AMJ śpiewa je z kubańskim trio jednego z największych pianistów improwizujących naszych (...)