Łódź na weekend

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 
 

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend w Łodzi i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom w Łodzi lub imprezom w województwie łódzkim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Łódź: polecane na weekend

Łódź: polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 • 23 czerwca, 15:00 (3 dni) - Łódź, Piotrkowska 217
  Kochani, Na pierwszy weekend wakacji przygotujemy dla Was moc niespodzianek i atrakcji rodem z lat 90 :) PIĄTEK: - Dzień Ojca w KołoWrotki SOBOTA - Animacje dla dzieci (gra w klasy, gumę itd.) - strefa rodzica (KLUB WINO) - 12:00-13:30 - Warsztaty w Manufaktura Czekolady w Łodzi - 15:00-18:00 - eliminacje w turnieju gry w kapsle (Chill - Bistro & Bar) NIEDZIELA - 12:00-13:30 (...)
 • 23 czerwca, 17:00 - Łódź, Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek"
  koncert
  III Przegląd Zespołów Disco Polo w Arturówku Zagrają: Freaky Dance Creative Boy Flash Bostton VERN Mode Ls Katiusza DW Wojtass BiG Party Petrus Ilona Wachowicz Danielo i inni... Więcej info wkrótce!!!
 • 23 czerwca, 21:00 (3 dni) - Piotrków Trybunalski
  koncert, dla dzieci, rodzinne
  Imieniny Piotrków 2017! Wyjątkowa impreza z okazji obchodów 800 lat Piotrkowa Trybunalskiego! W programie koncerty m.in.: Afromental, Jacek Stachursky, Jamal, KęKę Radom!!! Mnóstwo piotrkowskich akcentów - chwalimy się tym, co mamy najlepsze. Wystąpi Formacja Chatelet, zagra Amnezja, trio Tym Bardziej, legendarna Grzmiąca Półlitrówa, Mayevska Band, a beatboxowy pokaz zrobi Michał (...)
 • 24 czerwca (2 dni) - Buczek
  koncert
  Niezmiennie od kilkunastu lat w ostatni weekend czerwca w gminie Buczek obchodzone jest Święto Truskawki. Ranga organizowanego święta wzrasta z roku na rok. W tym roku impreza zapowiada się równie imponująco jak w latach ubiegłych. Od roku 2009 Święto Truskawki znajduje się w randze święta wojewódzkiego, w tym roku pod Patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałka (...)
 • 24 czerwca, 12:00 (2 dni) - Wolbórz, Wolborskie Centrum Kultury
  koncert, dla dzieci
  Już dziś pracujemy nad programem tegorocznych Dni Wolborza. Będziecie mocno zaskoczeni, szykujemy dla Was coś wyjątkowego. Zapiszcie te dwa dni w kalendarzu. Będzie kulinarnie, muzycznie i gwiazdorsko :)
 • 24 czerwca, 12:00 (2 dni) - Łódź, Dom Literatury w Łodzi
  festiwal
  Zapraszamy 24 i 25 czerwca do Domu Literatury na weekend z Big Book Festivalem. Każdego dnia będziemy na żywo transmitować wydarzenia z warszawskiego festiwalu pod nazwą "Okrągłe Stoły Pisarzy". Zapraszamy na czerwcowe popołudnia spędzone w ciekawym towarzystwie i naszym niezrównanym barze. Wstęp wolny. Składy i terminy obu dyskusji: "Strach się bać. Odwaga cywilna niezbędna (...)
 • 24 czerwca, 13:00 (2 dni) - Aleksandrów Łódzki, Mosir im. Włodzimierza Smolarka
 • 25 czerwca, 16:00 - Zapolice, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach
  koncert
  Zapraszamy serdecznie na nasz koncert 25 czerwca do GOKIS Zapolice z okazji XXIII Dni Gminy Zapolice gdzie mamy przyjemność zagrać już drugi raz pozdrawiamy OneStage.