Polecane na weekend

Polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 • 8 marca (23 dni) - Łódź
  , festiwal
  Niewiarygodne, że minęło już 25 lat. Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych przeszedł długą drogę. Razem z Państwem cieszymy się co roku z teatralnych spotkań, powstała wyjątkowa wspólnota skupiona wokół Festiwalu. Dlatego (...)
 • 22 marca, 10:00 (3 dni) - Łódź, Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur
  FESTIWAL PODRÓŻNICZY - SPOTKANIA Z PODRÓŻNIKAMI - BEZPIECZEŃSTWO NA WODZIE - ŻEGLOWANIE Z DZIEĆMI - WIELKIE RABATOWANIE - PREZENTACJE WALORÓW TURYSTYCZNYCH - BIURA TURYSTYCZNE - AGROTURYSTYKA - PENSJONATY - SANATORIA - SPA
 • 23 marca (2 dni) - Łódź, Zatoka Sportu
  MODELARSTWO
  , dla mężczyzn, rodzinne, wyścig, zawody, Mistrzostwa Polski
  Po raz czwarty mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na super wydarzenie sportowe jakim są kolejne eliminacje do Mistrzostw Polski modeli zdalnie sterowanych! Wyścigi na specjalnie przygotowanym do tego torze dywanowym z Holandii. Na powierzchni (...)
 • 23 marca, 10:00 - Okręglica, Strzelnica
  , dla dzieci, rodzinne, wyścig, zawody, przeszkody, 10 km, 5 km
  Ekstremalny bieg z przeszkodami. Trzy dystanse: 1) Bieg Rodzinny (dla Dzieciaków) - "WARCHLAK" - 1 km, około 12 przeszkód. 2) Bieg Fun - "LOSZKA" - 5 km, 30-35 przeszkód. 3) Bieg Konkret - "DZIK" - około 12 km, 50+ przeszkód.
 • 23 marca, 19:00 - Łódź, Atlas Arena
  , gala
  W walce wieczoru KSW 47 dojdzie do starcia dwóch olbrzymich sił. W Atlas Arenie naprzeciw najsilniejszego człowieka na Ziemi, Mariusza Pudzianowskiego (12-6, 5 KO, 2 Sub), stanie złoty medalista Igrzysk Olimpijskich (...)
 • 24 marca, 11:00 - Pabianice
  , maraton
  8 lat temu zaczęliśmy przygodę z Pabianickim Półmaratonem. Wydaje się, że było to bardzo dawno temu, ale wspomnienia pierwszej edycji są jeszcze bardzo wyraźne. Nasz kolega Łukasz zaczyna biegać, w zasadzie wkręca się w to bieganie tak bardzo (...)
 • 24 marca, 17:00 - Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi
  , stand-up
  Szanowni Państwo, Stand-up Polska ma zaszczyt zaprosić na pierwszy w swojej historii spektakl(*) stand-upowy pt. „Osiem grzechów głównych”! Pragniemy z dumą poinformować, że Wasza ulubiona Wielka Trasa ewoluowała! Nadal będziemy jeździć (...)
 • 24 marca, 18:00 - Łódź, DOM
  Stare Dzwony. Niewątpliwie największa legenda polskiej sceny szantowej skupiająca w swych szeregach największe indywidualności tego nurtu. Każdy z artystów od wielu lat prowadzi z wielkim powodzeniem karierę solową roztaczając przed (...)
 • 24 marca, 20:00 - Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi
  , stand-up
  Szanowni Państwo, Stand-up Polska ma zaszczyt zaprosić na pierwszy w swojej historii spektakl(*) stand-upowy pt. „Osiem grzechów głównych”! Pragniemy z dumą poinformować, że Wasza ulubiona Wielka Trasa ewoluowała! Nadal będziemy jeździć (...)