Polecane na weekend

Polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 

 

 • 23 maja (23 dni) - Łódź, Stadion Widzewa Łódź
  Drużyny młodzieżowe z całego świata zmierzą się w tegorocznych Mistrzostwach Świata U-20 w piłce nożnej, które w Polsce organizuje FIFA. Łódź to jedno z sześciu miast gospodarzy i to właśnie tutaj rozegrane zostaną mecz otwarcia i mecz (...)
 • 23 maja, 10:00 (3 dni) - Łódź, EXPO Łódź
  , targi
  Znana jest już data kolejnej edycji najstarszej imprezy branży fotograficznej i filmowej w Polsce. W dniach 23-25 maja 2019 r. w Łodzi odbędą się Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO (...)
 • 24 maja, 10:00 (2 dni) - Łódź, Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
  , koncert, konferencja
  W dniach 24–25 maja 2019 roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa, której hasło przewodnie brzmi: „Od bluesa do piosenki”. 👩‍🎤👨‍🎤🎤 Pierwszy raz środowisko naukowe i naukowo-dydaktyczne skupione wokół (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Rzeczyca, Grodzisko Rzeczyca
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  To już piąte i rozrośnięte Mokoszowisko - festiwal Słowian i Wikingów! Impreza jak zwykle oddana Bogini Mokoszy i Jej miłośniczkom, czyli płci pięknej - Kobietom. Jako, że w tym roku (2019) dużo bajeranckich rzeczy się będzie w Rodzie Dębowego (...)
 • 24 maja, 18:00 (3 dni) - Piotrków Trybunalski
  , koncert, festiwal
  Zapraszamy serdecznie na VI Festiwal Kultury Miast Partnerskich - trzydniowe wielokulturowe święto współpracy ponad wszelkimi podziałami, które odbywa się w Piotrków Trybunalski - 800 lat w centrum Polski :-) W tym roku program zaplanowanych (...)
 • 25 maja (9 dni) - Łódź, Teatr Pinokio w Łodzi
  , festiwal
  Duch opowieści unosi się nad naszymi głowami. Jeśli podniesiemy je ponad codzienne czynności i sprawy, być może uda nam się go dostrzec. Przy odrobinie wiary w potęgę narracji, w sens tworzenia historii, w moc konstruowania światów alternatywnych (...)
 • 25 maja, 18:00 - Opoczno, Miejski Dom Kultury w Opocznie
  , koncert
  SINATRA SHOW to jedyny na rynku program zawierający w sobie największe światowe przeboje, oparty na hitach Franka Sinatry. W tym oryginalnym widowisku bierze udział dwójka solistów - wokalistów oraz czteroosobowy zespół rozrywkowy. Gwiazdą wieczoru (...)
 • 25 maja, 19:00 - Łódź, DOM
  Zapraszamy na wyjątkowe widowisko taneczno-akrobatyczne Rewii Sensation, podczas którego przypomnimy utwory z największych filmowych hitów. 30 utworów, 17 wybitnych artystów - tancerzy, akrobatów i wokalistów i 90 minut rozrywki na najwyższym (...)