Relacje z wydarzeń

Relacje z wydarzeń
Filtruj

Wyszukaj wydarzenie z ostatnich 3 miesięcy

 • OBRAZ WSPÓŁCZESNOŚCI W MALARSTWIE BOGDANA GORCZYCY - GCK Gorlice
  24 kwietnia 2018 - "Ucieczka Z Raju" Wystawa Malarstwa Bogdana Gorczycy
  Autor:  natan
  Wrażliwość to cecha, która artystom zawsze pozwalała dostrzec i zrozumieć więcej. Wnikliwym obserwatorem współczesnej rzeczywistości jest także Bogdan Gorczyca. W swojej twórczości mówi o świecie, gdzie „Prawda, półprawda, nieprawda” to tylko (...)
 • Kraków zachwycił po raz kolejny - relacja z 4. PZU Półmaratonu Królewskiego | TreningBiegacza.pl
  15 października 2017 - 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
  Autor:  Redakcja TreningBiegacza.pl
  Kraków kwitnie, fascynuje i ściąga co raz więcej biegaczy. Podobnie, jak tegoroczny maraton także i 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski zaliczył rekordową frekwencje. Malownicza trasa, przyjaźni Krakowianie, a także wyrozumiali turyści, których (...)
 • Mistrzostwa Polski w CrossTriathlonie - GiSport
  12 sierpnia 2017 (2 dni) - XTERRA 2017 Kraków
  Autor:  GiSport
  Start ten traktowałam jako pewne „przetarcie” i zorientowanie się jak to w ogóle wygląda… Już sam dojazd do Krakowa rozpoczął się z „przygodami” gdy po nawałnicy w nocy , był problem z pociągami…mój okazał się pociągiem ‚widmo’. Zamiast wypoczywać (...)
 • Nowe doświadczenia czyli Xterra Poland
  12 sierpnia 2017 (2 dni) - XTERRA 2017 Kraków
  Autor:  BLOG DOTSPORT.PL
  Napisać, że ostatnia Xterra była fajna to nic nie napisać. Decyzja o starcie na naszych krakowskich zawodach była bardzo spontaniczna. Wracając z krótkiego urlopu na Pomorzu, po starcie w Gdyni - gdzieś na wysokości Częstochowy - uświadomiłem (...)
 • Pudło w Gorce Ultra Trail – Ochotnica Challange 20km +928 – Biegiem po marzenia
  11 sierpnia 2017 (3 dni) - Gorce Ultra-Trail 2017
  Autor:  Łukasz Wawrzyniak
  Do Ochotnicy wybraliśmy się już w piątek, ja Karolcia Monia i Krzysiu, na miejscu byliśmy późnym wieczorem z powodu natężenia ruchu na trasie :p. W sobotę wybraliśmy się na spacer i o 18 odebrałem pakiet startowy. Czułem niedosyt, bo przecież (...)
 • Tour de Pologne amatorów | kantele.BIKEstats.pl kantele - blog rowerowy
  4 sierpnia 2017 - Tour de Pologne Amatorów
  Autor:  kantele
  Jak to dobrze, kiedy ma się start wyścigu 2,5km od domu i nie trzeba się z wyra zrywać. Choć tym razem i tak wstaję na budzik z dwóch względów. Po pierwsze - start wyścigu jest dość wcześnie, bo o 9:40, oczywiście trzeba być ciut wcześniej, (...)
 • GWIAZDA POŁUDNIA 2017 - RELACJA -
  13 lipca 2017 - Gwiazda Południa: Stryszawa
  Autor:  Piotr Wrotek
  Blisko tydzień temu zakończyła się druga edycja górskiego wyścigu etapowego organizowanego przez Cezarego Zamanę. Gwiazda Południa jest jego jednym z najmłodszych dzieci. O ile w pierwszej edycji uczesnitkom nie pozostało nic innego jak zaufać (...)
 • Tatra Road Race | kantele.BIKEstats.pl kantele - blog rowerowy
  8 lipca 2017 - TATRA ROAD RACE 2017
  Autor:  kantele
  Do tego wyścigu byłam nastawiona mocno bojowo. Po zeszłym roku był to mój żelazny i najważniejszy punkt programu w tym roku. Planowałam znaczną poprawę czasu i TOP 5 w kategorii. No cóż, plany planami a rzeczywistość bywa bolesna ;) Podobnie (...)
 • Regatta 1/2 Maraton Babia Góra - 2017 - Bookworm On The Run
  10 czerwca 2017 - Regatta Ultra Sky Marathon Babia Góra
  Autor:  Bookworm On The Run
  Rok temu wystartowaliśmy po raz pierwszy w 1/2 Sky Maraton Babia Góra, która ochrzciła nas deszczem i gradem, utwierdzając w wierze w górskie bieganie. Już na mecie, choć nieziemsko zmęczeni, postanowiliśmy wystartować również w tym roku, na (...)
 • 8 Bieg do Morskiego Oka im. Władysława hr. Zamoyskiego
  4 czerwca 2017 - VII Bieg im. hr Władysława Zamoyskiego
  Autor:  Aleksandra Jaworska
  W ubiegły weekend w Zakopanym odbywał sie Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem. W niedzielę 4 czerwca, na zakończenie weekendu o 7.30 grupa prawie 300 uczestników zebrała się przy parkingu Palenicy Białczańskiej by zmagać się z własnymi słabościami (...)
 • greenrunning : Bieg Marduły 2017
  3 czerwca 2017 - X Wysokogórski Bieg im. dh Franciszka Marduły
  Autor:  Greenrunning
  Strach, radość, endorfiny. Walka ze sobą, z przeciwnościami losu, upałem. Mnóstwo kontuzji, sporo osób, które nie ukończyły biegu. To wszystko świetnie opisuje Bieg Marduły - Mistrzostwa Polski w Skyrunningu. Tatry kocham najmocniej na świecie (...)
 • Relacja i wyniki z Joy Ride Bike Festival 2017
  26 maja 2017 (3 dni) - Joy Ride BIKE Festival - Kluszkowce 2017
  Autor:  Joyride
  Klątwa pogodowa Kluszkowiec przerwana! Nareszcie przez 3 dni festiwalu świeciło słońce! Wiadomo, że chill out ze znajomymi w słoneczny weekend jest zawsze na wagę złota! Wróćmy natomiast do relacji, jak zapewne wiecie sporo się wydarzyło przez (...)
 • Joy Ride i Kellys Cyklokarpaty Kluszkowce 2017
  26 maja 2017 (3 dni) - Joy Ride BIKE Festival - Kluszkowce 2017
  Autor:  Białowłosa Szprycha
  Są trzy fazy, które towarzyszą każdemu po weekendzie na Joy Ride. Wszystkie trwają dobre kilka dni. I nie wiadomo która gorsza. Faza powrócenia do codzienności, faza rozpakowywania walizki czy faza odkopania się ze zdjęć i wyciągnięcia z nich (...)
 • - Joy Ride Bike Festival Kluszkowce 2017
  26 maja 2017 (3 dni) - Joy Ride BIKE Festival - Kluszkowce 2017
  Autor:  mambaonbike
  Festiwal Joy Ride Bike w Kluszkowcach to impreza na stałe wpisana do mojego kalendarza. Trzy dni rowerowego szaleństwa, pozytywni ludzie i shopping. Czego chcieć więcej? Do tej pory festiwal był dla mnie jednak dość pechowy. Za pierwszym razem (...)
 • AMSports Bydgoszcz MTB Team: Relacja: Vienna Life Maraton (Kraków)
  13 maja 2017 - Vienna Life Maraton Lang Team: Kraków
  Autor:  AM Sports
  13 maja w Krakowie odbyły się drugie zawody z cyklu Vienna Life LangTeam Maraton. Na starcie stanęliśmy w komplecie. Po opadach w dniach poprzedzających maraton początek trasy obfitował w błoto, które w zasadzie uniemożliwiało przejazd w niektórych (...)
 • Spartan race Kraków 8/04/2017 | Fitmaminka.pl
  8 kwietnia 2017 - Kraków Spartan Sprint
  Autor:  Fitmaminka.pl
  Już cały tydzień poprzedzający zawody Spartan Race w Krakowie zapowiadał się bardzo dziwacznie. Miałam wrażenie, że co chwila dzieje się coś, co chce mnie zatrzymać w domu. Dwa dni przed zawodami cudem uniknęłam zderzenia z pędzącą pod prąd (...)
 • XIV Półmaraton Marzanny - relacja - Bookworm On The Run
  19 marca 2017 - XIV Krakowski Półmaraton Marzanny
  Autor:  Bookworm On The Run
  19 marca wybraliśmy się do Krakowa na znane i lubiane przez biegaczy wydarzenie biegowe – XIV Półmaraton Marzanny. A co widzieliśmy i co przeżyliśmy, opisujemy poniżej – w rozpisaniu nad dwa głosy. Co ciekawe i wyjątkowe, jeden z tych głosów (...)
 • greenrunning : Dlaczego tak biegam? Ultrajanosik- mała relacja
  26 lutego 2017 - Zimowy Janosik 2017
  Autor:  Greenrunning
  Dlaczego tak biegam? Ultrajanosik- mała relacja Po każdym z moich długich biegów (takie jak np. 78km w październiku, 48 km teraz), pojawiają się pytania: co ja takiego widzę w tych długich biegach. Postaram się to nieco wyjaśnić. Nie planuję (...)