Polecane na weekend

Polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 

 • 27 czerwca (4 dni) - Gdynia
  , dla dzieci, Mistrzostwa Europy
  Mistrzostwa Europy OCR 2019 27-30 czerwca 2019 r., Gdynia, Polska Przed nami już czwarta edycja Mistrzostw Europy OCR!Tym razem odbędą̨ się one w Polsce, w wyjątkowym miejscu, jakim jest Gdynia. Zawody te zorientowane są na rozwój i promocję (...)
 • 28 czerwca (2 dni) - Mirachowo
  , festiwal
  to już XIII edycja najbardziej klimatycznego festiwalu bluesowego na Kaszubach
 • 28 czerwca, 12:00 (2 dni) - Starogard Gdański, Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny
  , koncert, rodzinne, dni miast
  Dni Starogardu Gdańskiego z Concordią Piątek – sobota I 28-29.06.2019 I Stadion Miejski im. K. Deyny I Starogard Gdański I Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak zaprasza na Dni Starogardu Gdańskiego z Concordią. Impreza co roku (...)
 • 28 czerwca, 15:00 (3 dni) - Sulęczyno, Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie
  Od kilku lat wydarzeniom muzycznym przeglądu BAZUNA towarzyszy edukacja przyrodniczo-ekologiczna, głównie o tematyce ornitologicznej. W tworzeniu Kącika ornitologicznego uczestniczą: Trójmiejska Grupa Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony (...)
 • 28 czerwca, 22:00 - Gdynia, Gdyńskie Centrum Sportu
  Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim to trzeci start zawodów z cyklu PKO Grand Prix Gdyni organizowany z okazji święta ulicy Świętojańskiej.
 • 29 czerwca, 9:00 (2 dni) - Ustka
  , koncert, rodzinne, dni miast
  Doroczne usteckie Dni Morza to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych imprez – naszym gościom kojarzy się z początkiem wakacji. Program jest wyjątkowo zróżnicowany, jak na przywitanie lata przystało: parada jednostek pływających (...)
 • 29 czerwca, 11:00 (2 dni) - Gniew
  , koncert
  W sobotę, 29 czerwca na rynku w Gniewie muzycznie powitamy lato! Zapraszamy na Gniewski Jarmark Rzemiosł oraz wieczorne koncerty. Tego dnia wystąpi dla Państwa zespół Antyradio Coverband, który zagra przed gwiazdą wieczoru - MROZU!!! Impreza (...)
 • 29 czerwca, 12:00 (2 dni) - Gdańsk
  SPORTY MOTOROWODNE
  , dla dzieci, rodzinne, zawody, pokaz, trening, zlot, Mistrzostwa Polski
  W weekend 29-30 czerwca odbędzie się II edycja Water Show w Gdańsku. Na Motławie, między Ołowianką, a wyspą Spichrzów najlepsi zawodnicy z Polski i ze świata zmierzą się w elitarnych, wodnych dyscyplinach. Hitem tegorocznej edycji są pokazy (...)
 • 29 czerwca, 15:00 (2 dni) - Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  , festiwal
  FFN CINEramaFEST traktuje o szansach i zagrożeniach nowego układu medialnego, czyli tzw. mediów 2.0. Poprzez projekcje filmowe oraz konkursy filmowe zastanowimy się czym są nowe media i jak wpływają na nasze życie. Zakończymy także kolejny (...)
 • 29 czerwca, 22:00 - Strzelinko, Dolina Charlotty Resort & Spa
  Magiczna Dolina Charlotty spełnia marzenia tysięcy fanów Credence Clearwater Revival – legendarnego zespołu, którego założyciel, kompozytor i autor tekstów – John Fogerty po raz pierwszy w Polsce wystąpi już 29.06.2019 roku na 13. Festiwalu (...)
 • 29 czerwca, 22:00 - Słupsk, Festiwal Legend Rocka
  , koncert
  29.06.2019 o 22:00 legenda Creedence Clearwater Revival - John Fogerty pierwszy raz w Polsce da koncert w Amfiteatrze Doliny Charlotty na 13. Festiwalu Legend Rocka. Fogerty zagra swoje hity solowe oraz niezapomniane przeboje Credence Clearwater (...)