Polecane na weekend

Polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 

 • 12 października, 18:00 (15 dni) - Słupsk
  , festiwal
  Sobota , 12 X, g. 18:00, MPŚ „Biały spichlerz” Otwarcie wystawy prac „KOMEDA JAZZ oczami dzieci” Krzysztof Kobyliński „Piano solo” koncert Niedziela, 13 X,g. 15:00MBP Słupsk Mira (...)
 • 25 października, 11:00 (2 dni) - Sopot
  , festiwal
  Festiwal Książki Psychologicznej w Sopocie to dwa dni wykładów, dyskusji oraz spotkań z autorami najlepszych i najnowszych publikacji psychologicznych i popularnonaukowych. Atrakcyjne (...)
 • 25 października, 18:00 (3 dni) - Gdańsk
  , festiwal
  Zapraszamy na V Festiwal literacki Fala Poprzeczna do Gdańska! Od 25 do 27 października czeka nas literackie szaleństwo – znakomici goście: Andrzej Sosnowski, Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki (...)
 • 25 października, 19:00 - Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
  To nowy projekt Leszka Kułakowskiego, którego ideą jest przeniesienie geniuszu Komedy w rejony XXI wieku. W sensie muzycznym idzie tu o spenetrowanie nowych możliwości ukrytych w jego (...)
 • 25 października, 20:09 - Gdynia, PIF PAF
  Już 25 października odwiedzi Nas nie kto inny jak Jacek Stramik. Tego komika nie trzeba nikomu przedstawiać. Jak sam o sobie mówi -  literacki komik i komediowy literat, SMUCIKOŃ (...)
 • 25 października, 23:00 - Sopot, Sfinks700
  15 lat to szmat czasu, zwłaszcza w przypadku prowadzenia redakcji. Dlatego zamierzamy hucznie świętować ten jubileusz! Redakcja muno.pl zaprasza na jedną z imprez z okazji swoich (...)
 • 26 października, 16:00 - Owidz, Grodzisko Owidz
  Zapraszamy na inscenizację słowiańskiego święta Dziadów w Grodzisku Owidz. Rekonstrukcja dawnych obrzędów związanych z jesiennym świętem przodków obejmie spektakl plenerowy w scenerii (...)
 • 26 października, 17:00 - Kościerzyna, Kino Remus
  Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co (...)
 • 26 października, 18:00 - Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  W dniu 26 października 2019 r. o godz. 18:00 na scenie Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku wystąpi, z jubileuszowym koncertem, wybitna indywidualność polskiej sceny muzycznej - poeta, (...)
 • 26 października, 19:00 - Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
  Legendarny amerykański zespół fusion - jazzowy, dający energetyczne, niesamowite koncerty. W zespole fenomenalni muzycy, z których większość obok gry w Yellowjackets, zrobiło również (...)
 • 26 października, 19:00 - Gdynia, Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Gdynia meets Broadway - Edyta Krzemień i Damian Aleksander Już 26 października w Sali Koncertowej Portu Gdynia wystąpią gwiazdy polskiego teatru muzycznego: Edyta Krzemień oraz Damian (...)
 • 26 października, 19:30 - Kościerzyna, Kino Remus
  Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co (...)
 • 26 października, 20:00 - Gdańsk, Ergo Arena
  FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a. W walce wieczoru (...)
 • 27 października, 17:00 - Gdańsk, Scena Teatralna NOT
  Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego (...)
 • 27 października, 18:00 - Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
  Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty (...)
 • 27 października, 19:00 - Gdańsk, Stary Maneż
  Martyna Jakubowicz jest jedyną w swoim rodzaju wykonawczynią piosenek, będących mieszaniną muzyki folk i blues, a także klasycznego najlepszego rocka. Sama komponuje większość swoich (...)
 • 27 października, 20:00 - Gdańsk, Klubogaleria Bunkier
  Pierwszy koncert ZIMNV w Gdańsku promujący premierę debiutanckiego albumu "Ślady Czereśni". Zimnv to powstałe na początku 2018 roku trio tworzące muzykę z pogranicza indie popu (...)