Polecane na weekend

Polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 

 

 • 21 czerwca, 17:00 (10 dni) - Poznań
  , festiwal
  Malta Festival Poznań 21-30 czerwca 2019 ARMIA JEDNOSTKI / ARMY OF THE INDIVIDUAL 🔥🔥🔥 /english version below/ Malta to zawsze blisko 300 wydarzeń w niemal 50 lokalizacjach Poznania – spektakle teatralne i taneczne, plenerowe koncerty (...)
 • 28 czerwca, 20:30 (2 dni) - Poznań, Tanner's Irish Pub
  , koncert
  Mamy przyjemność zaprosić Was na dwa wyjątkowe występy Brendana Monaghana u nas. Brendan jest uznanym artystą koncertującym w całej Europie i za oceanem. Przyjeżdża do nas prosto z hrabstwa Down w Irlandii. Zagra dwa razy w piątek i sobotę (...)
 • 29 czerwca, 10:00 (2 dni) - Poznań, Scena Wspólna
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  , koncert, targi, dla dzieci, festiwal, rodzinne, warsztaty
  Festiwal Pełni Zmysłów jest wydarzeniem odbywającym się przy malowniczym Parku Cytadela w Poznaniu, w trakcie którego głębiej odczujesz świat, wchodząc w stan relaksu, zanurzając się w falach dźwięku i obrazu, pochłaniając smak oraz zapach. (...)
 • 29 czerwca, 16:00 (2 dni) - Wilczyn
  , koncert, rodzinne
  Dni Wilczyna 2019! 29.06 (sobota) - Zespół Mig ⭐ 30.06 (niedziela) - Marcin Daniec ⭐ Szczegółowy program imprezy wkrótce... Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie
 • 29 czerwca, 17:00 (2 dni) - Wilczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie
  , koncert, rodzinne
  29 - 30 czerwca Plaża w Wilczynie Więcej informacji wkrótce.
 • 30 czerwca, 13:00 - Słuszków, boisko sportowe
  , koncert, dla dzieci, rodzinne, charytatywne, zlot
  Nadszedł ten czas, kiedy z dumą możemy zaprosić Was na pierwszy Zjazd Motocyklowy Drogowych Poetów. Impreza ma charakter zlotu motocyklowego, rozpocznie się Mszą Świętą w Zbiersk-Cukrowni gdzie po święceniu maszyn udamy się paradą na boisko (...)
 • 30 czerwca, 20:00 - Poznań, MTP Sala Ziemi
  Jeden z największych saksofonistów w historii muzyki jazzowej - Jan Garbarek po ośmiu latach powraca do Poznania! Norweski muzyk wraz ze swoją supergrupą oraz jednym z najlepszych perkusistów świata Trilokiem Gurtu, 30 czerwca wystąpią w poznańskiej (...)