Relacje z wydarzeń

Relacje z wydarzeń
Filtruj

Wyszukaj wydarzenie z ostatnich 3 miesięcy

 • Cisi i waleczni - "Determinacja jest wezwaniem budzącym... | Facebook
  25 listopada 2017 - XIV Maraton Komandosa
  Autor:  Drużyna biegowa - Cisi i waleczni
  Maraton Komandosa - klamra spinająca cały sezon 2017 w całość. Ukończenie go daje ogromną satysfakcję, ale tak naprawdę nie o tym chciałam dzisiaj pisać…owszem mogłabym opisać trasę, ale przecież każdy, kto był ją zna. Generalnie nic nowego (...)
 • Maraton Komandosa: Szpigiel po raz czwarty, Bereznowska zaskakuje!
  25 listopada 2017 - XIV Maraton Komandosa
  Autor:  festiwalbiegowy.pl
  Już 14. Maraton Komandosa ukończyło 423 zawodników. Przeważali mundurowi różnych formacji, ale na start w tym wymagającym biegu odważyło się także prawie stu cywilów. Wśród nich aż dwadzieścia kobiet, które… deklasowały umundurowane koleżanki (...)
 • Rockowa Wyspa
  15 października 2017 - Koncert: Procol Harum Katowice
  Autor:  Rockowa Wyspa
  Legendarny katowicki Spodek raz po raz zamienia się w wehikuł czasu, fundując melomanom zakochanym w muzyce rockowej podróż w odległą i zapewne bardziej przyjazną uszom przeszłość. 15 października bieżącego roku wnętrza tego obiektu gościły (...)
 • Z Sosnowca z jednym punktem. MKS Będzin 3:2 ONICO Warszawa - ONICO Warszawa
  12 października 2017 - MKS Będzin - ONICO Warszawa || Plusliga: 4 kolejka
  Autor:  ONICO Warszawa
  W spotkaniu czwartej kolejki PlusLigi ONICO Warszawa przegrało po tie-breaku z MKS-em Będzin 2:3 (21:25, 29:27, 23:25, 25:17, 15:11). Siatkarze z Warszawy po czterech spotkaniach mają na swoim koncie osiem punktów. Kolejny mecz już we wtorek (...)
 • AMSports Bydgoszcz MTB Team: Relacja: Vienna Life Maraton - Dąbrowa Górnicza
  16 września 2017 - Vienna Life Maraton Lang Team: Dąbrowa Górnicza
  Autor:  AMSports
  W ostatnią sobotę występowaliśmy w zawodach z cyklu Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Dąbrowie Górniczej. Jacek tradycyjnie wystartował na dystansie medio. Po pierwszych kilometrach poprowadzonych asfaltem wjechał w teren w pierwszej (...)
 • Moje przygody z Beskidy MTB Trophy 2017 – Kolarstwo, Blog rowerowy
  15 czerwca 2017 (4 dni) - Beskidy MTB Trophy 2017
  Autor:  Marcin / CykloView.pl
  No to kolejne – czwarte – Trophy za mną. Ocenę tego, że jeżdżę na dystansie mega już Wam pozostawiam, czy warto brać moją opinię pod uwagę… póki co nie czuje się na siłach ścigać się równym, mocnym tempem na dłuższym dystansie 😉 Biorą pod uwagę (...)
 • Beskidy Trophy 2017 – blog.libera.net.pl
  15 czerwca 2017 (4 dni) - Beskidy MTB Trophy 2017
  Autor:  libera
  Beskid Śląski to góry idealne do uprawiania kolarstwa MTB. Beskidy Trophy to wyścig 4 dniowy, w którym każdy z etapów zaczyna się w miejscowości Istebna w sercu Beskidów, a trasy prowadzą przez najciekawsze ścieżki po polskiej, czeskiej i słowackiej (...)
 • BAM Gliwice 2017 – relacja z imprezy – Kolarstwo, Blog rowerowy
  28 maja 2017 - Bike Atelier MTB Maraton: Gliwice
  Autor:  Marcin / CykloView.pl
  Najbardziej bolesne są upadki z wysokiego konia… ale po kolei. W minioną niedzielę odbyła się trzecia edycja Bike Atelier Maratonu – tym razem w Gliwicach. Organizator zdecydował się umieścić miasteczko zawodów na terenie ośrodka wypoczynkowego (...)
 • Debiutant wygrywa w Pszczynie
  21 maja 2017 - Silesiaman: Pszczyna
  Autor:  Silesiaman
  Zawody w lokalizacji, które od samego początku towarzyszą Silesiamanom odbyły się tradycyjnie pod koniec maja. Termin choć w ostatnich latach dawał pewność pogody, w tym roku nie napawał optymizmem. Niskie temperatura wody , skracanie konkurencji (...)
 • V Żorski Bieg Ogniowy - relacja - Bookworm On The Run
  11 maja 2017 - V Żorski Bieg Ogniowy
  Autor:  Bookworm On The Run
  Wypełniając przyrzeczenie sprzed roku, o godzinie 22.00 11. maja 2017 roku stanęliśmy na linii startu piątego – jubileuszowego Żorskiego Biegu Ogniowego. Co przeżyliśmy podczas tych zawodów rok temu, możecie poczytać w naszej relacji z IV Żorskiego (...)
 • BAM Rybnik 2017 – relacja z imprezy – Kolarstwo, Blog rowerowy
  7 maja 2017 - Bike Atelier MTB Maraton: Rybnik
  Autor:  Marcin / CykloView.pl
  W minioną niedzielę odbyła się druga edycja cyklu Bike Atelier Maraton. Tym razem maraton startował w Rybniku. Na starcie stawiła się praktycznie cała ekipa Taurus30 Cycling Team. Maj tego roku jaki jest – każdy widzi, ostatnimi czasy deszcz (...)
 • Relacja z Silesiaman Triathlon Rybnik
  30 kwietnia 2017 - Silesiaman: Rybnik
  Autor:  Silesiaman
  Drugie zawody cyklu Silesiaman to debiut szosowego triathlonu w Rybniku. Zalew Rybnicki choć z najcieplejszą wodą w Polsce nie dawał pewności , że woda będzie nadawać się do rozegrania konkurencji pływackiej. Ostatnie tygodnie to niska temperatura (...)
 • BAM Dąbrowa Górnicza 2017 – relacja z imprezy – Kolarstwo, Blog rowerowy
  23 kwietnia 2017 - Bike Atelier MTB Maraton: Dąbrowa Górnicza
  Autor:  Marcin / CykloView.pl
  Z Bike Atelier Maratonem zetknąłem się po raz pierwszy w zeszłym roku – na imprezie otwierającej sezon dla tego cyklu, właśnie w Dąbrowie Górniczej. Wówczas impreza zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie – zapisy bez większych kolejek, brak (...)
 • Metalmania 2017
  22 kwietnia 2017 - Metalmania
  Autor:  Joanna Chmiel i Zbigniew Hałas
  Metalmania to coroczny festiwal muzyki metalowej odbywający się w różnych miejscach na Śląsku od 1986 roku aż do 2008 roku. Na festiwalu występowały gwiazdy metalu z Polski i ze świata takie, jak: Megadeath, Therion, Apocalyptica, Behemoth, (...)
 • Relacja i wyniki z Silesiaman Duathlon Katowice
  9 kwietnia 2017 - Silesiaman Duathlon: Katowice
  Autor:  Silesiaman
  Pierwsze zawody 4 sezonu z Silesiaman Triathlon za nami. Choć niektórzy nie obudzili się jeszcze ze snu zimowego, my już ścigaliśmy się po pięknych alejkach Doliny Trzech Stawów. Sezon w Polsce krótki, więc trzeba szukać okienek pogodowych w (...)
 • greenrunning : Leśnik - relacja
  8 kwietnia 2017 - III Maraton Górski LEŚNIK
  Autor:  Greenrunning
  Tak.. Kocham góry... jednak podczas ostatniego biegu przez chwilę pomyślałam : "kocham Was, ale teraz Was nie lubię". Wybór Leśnika (44km w górach) był całkiem przypadkowy. Znalazłam któregoś dnia w sieci, spodobała mi się trasa. Poza tym nie (...)
 • Force Maraton MTB Orzesze 2017 – relacja z imprezy – Kolarstwo, Blog rowerowy
  2 kwietnia 2017 - FORCE Maraton MTB Orzesze
  Autor:  Marcin / CykloView.pl
  Pierwszy start tego sezonu już za mną. Impreza w Orzeszu była w pewnym sensie przełomowa – to pierwszy start do którego przygotowywałem się z pomiarem mocy. To również pierwszy maraton w grupie TAURUS30 Cyclig Team. Ostatnią nowością była (...)
 • Niebieska Godzina: Mikromusic w Muzyczna Meta, 24.02
  24 lutego 2017 - Mikromusic Trio koncert
  Autor:  Marcin Bareła/niebieskagodzina.blogspot.com
  Po raz pierwszy odwiedziłem maleńki klub Muzyczna Meta na Jasnogórskiej, by po raz drugi w życiu posłuchać mój ukochany Mikromusic. Zespół gra w kilku konfiguracjach, w Muzycznej Mecie wystąpili jako trio w składzie: Natalia Grosiak, Robert (...)