Polecane na weekend

Polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 

 • 3 kwietnia, 9:30 (2 dni) - Zabrze, Hala Sportowa MOSiR Zabrze
  Jak co roku Zabrze gości kraj lub region, który jest partnerem targów. W tym roku partnerem Targów jest Chorwacja, która zaprezentuje swoją ofertę turystyczną i kulturalną. Będzie można (...)
 • 3 kwietnia, 18:30 - Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
  Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi (...)
 • 3 kwietnia, 19:00 - Bytom, BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Najnowszy, 2-godzinny, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy (...)
 • 4 kwietnia, 19:00 - Rybnik, Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
  Reni Jusis jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby takich hitów jak Zakręcona czy Kiedyś cię znajdę. Na swoim koncie ma aż sześć (...)
 • 4 kwietnia, 20:00 - Zabrze, CK Wiatrak
  IRA jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów lat 90., mający na koncie trzy złote płyty i jedną platynową. Grupa pochodzi z Radomia, zadebiutowała w 1988 roku na festiwalu (...)
 • 5 kwietnia, 20:00 - Olsztyn, Bazylika Katedralna św. Jakuba w Olsztynie
  , koncert
  Andrzej Kosendiak – dyrygent Orkiestra Smyczkowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej Chór Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu (przygotowanie – Agnieszka Franków-Żelazny) Miejsce (...)