Świętokrzyskie - relacje z wydarzeń

Świętokrzyskie - relacje z wydarzeń
Filtruj

Wyszukaj wydarzenie z ostatnich 3 miesięcy

JAK TO DZIAŁA?

Nasi użytkownicy znajdą w KIWI interesującą ich relację i przeczytają jej początek.

Zainteresowani trafią na Twoją stronę aby przeczytać całość relacji.

@kiwiportal
 • Kielce zdobyte! ONICO 3:0 Dafi Społem - ONICO Warszawa
  21 października 2017 - Dafi Społem Kielce - ONICO Warszawa || Plusliga: 6 kolejka
  Autor:  ONICO Warszawa
  W meczu VI kolejki PlusLigi ONICO Warszawa pokonało w Kielcach miejscowy Dafi Społem 3:0 (25:21, 25:21, 25:23). MVP spotkania wybrany został Sebastian Warda, który popisał się stuprocentową skutecznością ataku. Spotkanie w kieleckiej Hali Legionów (...)
 • ŚLR w Pińczowie - Finał MTB Cross Maraton - MyBike.pl MTB Team
  8 października 2017 - MTB Cross Maraton: Pińczów
  Autor:  MyBike.pl
  Cykl zawodów ŚLR przyzwyczaił nas do słonecznych pożegnań. Ostatnie dwa lata w Chęcinach na początku października zawsze świeciło słońce… W tym roku w sumie też świeciło… tyle, że to było tydzień temu. Teraz prognoza nie pozostawała złudzeń (...)
 • MTB Cross Maraton Masłów-Ciekoty – Świętokrzyski standard - MyBike.pl MTB Team
  10 września 2017 - MTB Cross Maraton: Masłów/Ciekoty
  Autor:  Adrian Socho
  Opis trasy w tej relacji będzie lekko nudnawy, nie znajdzie się w niej nic odkrywczego. Pewnie czytelnik spodziewa się słów zachwytu odnośnie tej nowej lokalizacji w kalendarzu ŚLR, z góry więc uprzedzę, że trasa nie otrzyma przydomka genialnej (...)
 • MTBCrossMaraton Bodzentyn 20 sierpnia 2017 - MyBike.pl MTB Team
  20 sierpnia 2017 - MTB Cross Maraton: Bodzentyn
  Autor:  Elżbieta Kaca
  Norwegowi by powieka nie drgnęła na widok ponad setki ludzi, którzy czekają na start w deszczu z perspektywą jeszcze większego deszczu i trasy pełnej błota oraz kałuż. Z wielką niewiadomą, czy w ogóle da radę jechać w błocie. Polska to nie (...)
 • MTB Cross Maraton Bodzentyn – DNF – blog.libera.net.pl
  20 sierpnia 2017 - MTB Cross Maraton: Bodzentyn
  Autor:  libera
  W minioną niedzielę w miejscowości Bodzentyn miał miejsce maraton w ramach cyklu MTB Cross Maraton. Poniżej zamieszczam moją krótką relację (wcześniej zamieszczoną na profilu FB), z tego niezbyt dla mnie szczęśliwego wyścigu. Relacja ta wcześniej (...)
 • Półmaraton Wtórpol | Pora na Majora
  20 sierpnia 2017 - XVII Półmaraton Wtórpol
  Autor:  Ola Mądzik
  Półmaraton Wtórpol to nie jest zwykła połówka. To bieg, który chodził mi po głowie od kilku lat z racji tego, że jest w rodzinnych stronach, ale zawsze było „coś”. W tym roku postanowiliśmy z przyjaciółmi, że zamienimy warszawski bieg na świętokrzyski (...)
 • MTB Cross Maraton Zagnańsk | kantele.BIKEstats.pl kantele - blog rowerowy
  30 lipca 2017 - MTB Cross Maraton: Zagnańsk
  Autor:  kantele
  Zagnańsk. Jedna z moich ulubionych edycji - szybka, dynamiczna trasa, bez większych trudności technicznych i z niewielką (jak na ŚLR) ilością przewyższeń. Co może pójść nie tak? Otóż, okazuje się, że wystarczy jeden, niewielki odcinek, żeby (...)
 • MTB Cross Maraton Zagnańsk – blog.libera.net.pl
  30 lipca 2017 - MTB Cross Maraton: Zagnańsk
  Autor:  libera
  MTB CROSS maraton w Zagnańsku sprzed 2 lat wspominam jako szybki (na mecie po 2:20) i intensywny maraton, a którego olbrzymią większość stanowiły odcinki szutrowymi drogami, połączone krótkimi łatwymi sekcjami w lesie. W tym roku moje wrażenia (...)
 • Relacja z Morawicy (cykl MTBCrossMaraton) - MyBike.pl MTB Team
  16 lipca 2017 - MTB Cross Maraton: Morawica
  Autor:  Michał Czajkowski
  Po zeszłorocznym starcie w Morawicy wiedziałem czego się można spodziewać w tym roku – szybko, w miarę płasko i bez trudności technicznych. Potwierdzał to też opublikowany profil trasy, który dla dystansu Master przewidywał niewiele ponad 800 (...)
 • MTB Cross Maraton Morawica | kantele.BIKEstats.pl kantele - blog rowerowy
  16 lipca 2017 - MTB Cross Maraton: Morawica
  Autor:  kantele
  Z zeszłego roku pamiętałam ten wyścig jako szybki więc nie przewidywałam większych trudności, ani też szczególnie długiego czasu przejazdu. Spodziewałam się za to niezłego wyniku. Trasa z małą ilością przewyższeń i małą ilością elementów technicznych (...)
 • Bez błota nie robota - ŚLR Zagnańsk-Kaniów - MyBike.pl MTB Team
  30 lipca 2017 - MTB Cross Maraton: Zagnańsk
  Autor:  Grażyna Czerniakowska
  Wakacyjne maratony mają swój charakter. Są trochę inne. Po pierwsze startuje lekko mniej osób. Po drugie, organizatorzy zwykle dają ciut łatwiejsze trasy. Po trzecie, częściej jest upał. Po czwarte, startujemy w nich w okresie wolnym od pracy (...)
 • Emtebe w Wonhockó czy MTB w Wąchocku - MyBike.pl MTB Team
  9 lipca 2017 - Poland Bike Marathon: Wąchock
  Autor:  Mateusz Rybak
  W miniony weekend 09 lipca odbył się kolejny z kilkunastu zaplanowanych na ten rok maraton Poland Bike. Tym razem na skraju gór Świętokrzyskich w Wąchocku. Tego startu w ogóle nie planowałem. Niestety jednak z braku czasu na odpowiednie trenowanie (...)
 • Kręcenie w Kielcach - MyBike.pl MTB Team
  25 czerwca 2017 - MTB Cross Maraton: Kielce
  Autor:  Katarzyna Kuźma
  Kielce są nie tylko administracyjną stolicą województwa świętokrzyskiego, lecz także punktem centralnym i wykazują wiele cech właściwych temu rejonowi. W najbliższej okolicy miasta nie brakuje górek – nie trzeba odjeżdżać daleko od centrum Kielc (...)
 • MTB Cross Maraton Kielce | kantele.BIKEstats.pl kantele - blog rowerowy
  25 czerwca 2017 - MTB Cross Maraton: Kielce
  Autor:  kantele
  Relacja będzie krótka bo piszę ją strasznie długo po wyścigu (uuuhuuuu... ponad 3 tygodnie już minęły) więc, niestety, dużo z wyścigu już wyparłam z pamięci :) Patrząc przed wyścigiem na profil trasy postanowiłam zaoszczędzić trochę siły na (...)
 • Poland Bike Nowiny-Sitkówka 2017: W Krainie Scyzoryków. - MyBike.pl MTB Team
  18 czerwca 2017 - Poland Bike Marathon: Nowiny
  Autor:  Krzysztof Mrożewski
  Nowiny to najciekawsza trasa w Poland Bike. Kwintesencja MTB, wszystkie rodzaje nawierzchni, wiele elementów wymagających dobrej techniki. Niedziela rano, ładna pogoda, forma rośnie aż chce się jechać, cel startowy wyznaczony ( wszystko mnie (...)
 • Piekoszów 4 czerwca ŚLR - MyBike.pl MTB Team
  4 czerwca 2017 - MTB Cross Maraton: Piekoszów
  Autor:  Mybike.pl
  Swoją relację chciałbym zacząć od słów piosenki, której słowa większość powinna znać, tak aby wczuć się w klimat ostatniego maratonu. U – a – ha – rowery dwa Jadę swawolnie z góry na rowerze, Jestem podniecony, czuję się jak zwierzę. Z boku (...)
 • MTB Cross Maraton Piekoszów | kantele.BIKEstats.pl kantele - blog rowerowy
  4 czerwca 2017 - MTB Cross Maraton: Piekoszów
  Autor:  kantele
  Czułam się rano dobrze, wydawało mi się, że "mam nogę", takoż i na rozgrzewce, więc ustawiam się w sektorze i jestem dobrej myśli. Niestety, po starcie jest jak zwykle. Przez około 1/3 trasy jedzie mi się źle. Tętno niskie, nogi drewniane. Trochę (...)
 • ŚLR Miedziana Góra - wszystko co dobre w jeździe terenowej - MyBike.pl MTB Team
  21 maja 2017 - MTB Cross Maraton: Miedziana Góra
  Autor:  MyBike.pl
  Czasami się zastanawiam, jak to jest od strony organizatora maratonów rowerowych. Czy wystarczy tylko wyznaczyć miejsca kolejnych wyścigów, dogadać się z urzędami gmin czy starostwami, rozesłać informacje, a tuż przed terminem zawodów wyznaczyć (...)
 • MTB Cross Maraton Miedziana Góra | kantele.BIKEstats.pl kantele - blog rowerowy
  21 maja 2017 - MTB Cross Maraton: Miedziana Góra
  Autor:  kantele
  Prognozy pogody i poranna aura nie napawały optymizmem ale z obowiązku (podwózka do Miedzianej dla Pawła) zwlokłam się rano z wyrka po jak zawsze zbyt małej ilości godzin snu. W Warszawie było pochmurno i zdecydowanie chłodniej niż w poprzednie (...)
 • 3 SieBiega Półmaraton Kielecki | Pora na Majora
  7 maja 2017 - 3. sieBIEGA Półmaraton Kielecki
  Autor:  Ola Mądzik
  Obiecałam sobie, że w Kielcach, póki zdrowie pozwoli, chcę biegać wszystkie „połówki”. To dlatego wróciłam wcześniej z urlopu, to dlatego nie wybiorę się na Wings For Life. To moja świadoma decyzja. A dlaczego? Bo nigdzie indziej nie poczułam (...)
 • ŚLR MTBCross Maraton Daleszyce - MyBike.pl MTB Team
  23 kwietnia 2017 - MTB Cross Maraton: Daleszyce
  Autor:  Wojtek Galeński
  Mojej relacji z wyścigu MTBCross Maraton Daleszyce mógłbym nadać trzy nagłówki: • Mój pierwszy start dokładnie po dwóch latach od złamania nogi, nie licząc nieudanej próby startu na pożyczonym rowerze w zeszłym roku • Mój pierwszy start i właściwie (...)
 • MTB Cross Maraton Daleszyce | kantele.BIKEstats.pl kantele - blog rowerowy
  23 kwietnia 2017 - MTB Cross Maraton: Daleszyce
  Autor:  kantele
  Pogoda kwietniowa w tym roku fatalna. Poza jednym ciepłym weekendem (tym z Chęcinami), jest cały czas mega zimno, popadują różne badziewia, włącznie ze śniegiem. W Tatrach świetne warunki narciarskie, w Świętokrzyskich - chyba śnieg czasem jest (...)
 • Inauguracja ŚLR MTBCross Maraton Chęciny - MyBike.pl MTB Team
  2 kwietnia 2017 - MTB Cross Maraton: Chęciny
  Autor:  Maciej Płończyk
  W tydzień po otwarciu sezonu maratonów przez Poland Bike wystartował kolejny znany cykl: MTBCross Maraton, gdzie w generalce w poprzednim roku drużyna MyBike.pl zajęła 2. miejsce. Tym razem początek wyznaczono w Chęcinach, w miejscowości kończącej (...)