Aktualności

Aktualności
  • Trudno wybrać odpowiednie miejsce na wyjazd, zwłaszcza jeśli spędzamy wakacje całą rodziną. Urlop za granicą z dziećmi to olbrzymie wyzwanie. Z kolei w Polsce nie wszystkie hotele są w pełni dostosowane do potrzeb najmłodszych. Na szczęście (...)
  • W ostatnich tygodniach koncentrujemy się na kwestii związanej z rozprzestrzenianiem się i próbą zapobiegania pandemii koronawirusa. W tym kontekście ważne jest również zabezpieczenie epidemiologiczne kraju. Dlatego eksperci Ogólnopolskiego (...)
  • PODRÓŻE I ŚWIAT
    Szukając hotelu na wyjazd, wiele z nas rozgląda się za obiektem posiadającym basen. Jest on przyjemnym udogodnieniem, ale także wyznacznikiem poziomu danego miejsca. Tak jak obecność basenów w ośrodku Spa jest naturalnie oczekiwany, tak pozornie (...)
  • Już 7 grudnia - 12. Sputnik rozpoczyna filmową podróż po Polsce, startujemy w Szczecinie. Do marca 2019 roku zagramy m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Chodzieży, Olsztynie, Lublinie, Bydgoszczy, Poznaniu, Skierniewicach, Płocku, Gliwicach (...)
  • W przyszłym rokuGarmin Iron Triathlon – najstarszy i największy cykl zawodów triathlonowych organizowanych w naszym kraju odbędzie się już po raz ósmy! Rok 2019 przyniesie wiele niespodzianek, z których najważniejsze to przede wszystkim nowe (...)
  • Do udziału w 5. edycji WAMA Film Festival w Olsztynie zostały zakwalifikowane następujące filmy: Międzynarodowy Konkurs Koprodukcji Filmowych: „Dogman”, reż. Matteo Garrone, „Donbas”, reż. Siergiej Łoźnica, „Dziedziczki”, reż. Marcelo (...)