Polecane na weekend

Polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 

 • 25 stycznia, 14:00 (3 dni) - Warszawa, Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon"
  English version below. Zawsze chciałeś robić gry, ale nigdy nie było okazji? Jesteś osobą, która programuje, tworzy grafikę albo zajmuje się udźwiękowieniem? Marzyłeś o stworzeniu własnej planszówki? A może poszukujesz przyjemnego sposobu na (...)
 • 25 stycznia, 19:00 - Żyrardów, Aqua Żyrardów
  Efektownie walczący Daniel Rutkowski, znany z KSW i eksplozywny w stójce Łukasz Rajewski oraz nieprzeciętnie utalentowany Kamil Oniszczuk - to tylko niektórzy bohaterowie Babilon MMA 7. Kolejna odsłona gal MMA organizowanych przez Tomasza Babilońskiego (...)
 • 25 stycznia, 19:00 - Warszawa, Dobre Miejsce
  , rodzinne, pokaz, komedia
  Kolejna po „Jak Bóg da” niezwykła włoska komedia w Dobrym Miejscu! Mam przyjaciół w Niebie to film szalenie zabawny, pełny humoru sytuacyjnego, a równocześnie ciepły, obok szczerego śmiechu wywołuje wzruszenie a także dobre emocje. Wstęp i (...)
 • 26 stycznia, 10:30 - Warszawa, Tor łyżwiarski STEGNY
  Warszawski Triatlon Zimowy to doskonała forma treningu i sprawdzenia swoich sił dla wszystkich biegaczy i kolarzy w nadchodzącym sezonie. Zawody tak jak co roku odbywać się będą w trzech konkurencjach: bieg terenowy na dystansie 4 km (dwa okrążenia) (...)
 • 26 stycznia, 14:00 - Żyrardów, West Site Fitness Club
  , dla kobiet
  Kurs samoobrony dla kobiet - bezpłatne zajęcia pokazowe! Kobiety są nazywane „słabszą płcią”, jednak zupełnie się z tym stwierdzeniem nie zgadzamy! Każda z Was ma prawo czuć się bezpieczna, silna i niezależna! Kurs przeznaczony jest dla WSZYSTKICH (...)
 • 26 stycznia, 20:00 - Warszawa, Hala Torwar
  drzwi: 19:00 support: 20:00 Tom Odell: 21.00 Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Toma Odella! Autor przeboju „Another Love” zagra 25 stycznia 2019 w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później na warszawskim Torwarze! Zadebiutował (...)
 • 26 stycznia, 20:00 - Warszawa, Klub Harenda
  , koncert
  Bracia i Siostry, przybywajcie tłumnie na koncert Złej Obsesji! Od dwudziestu lat - bezkompromisowi, oldschoolowi, poza wpływami mody, zakochani w Rock N' Rollu... Zagramy 26 stycznia 2019 w warszawskiej Harendzie! Zapraszamy zatem! / Zła Obsesja 26 (...)
 • 26 stycznia, 20:00 - Warszawa, ISKRA Pole Mokotowskie
  Start: 20.00 Po świetnym czerwcowym koncercie promującym album Tijara, Malik Montana wraca do ISKRA Pole Mokotowskie z premierowym materiałem z ep-ki 022! Tak jak ostatnim razem na koncercie nie zabraknie gości specjalnych, których będziemy (...)
 • 26 stycznia, 21:00 - Warszawa, TEATR WARSawy
  W niezwykłej przestrzeni dawnego kina Wars, dziś Teatrze WarSawy, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Występ twórców kultowej wytwórni The Very Polish Cut Outs, znanej z fascynacji polską muzyką lat minionych, okraszony zostanie niebagatelnym (...)
 • 26 stycznia, 21:30 - Warszawa, Piekło nad Niebem
  Paryż ma swoje Le Crazy Horse, Moulin Rouge, Lido i inne rewie, kabarety, a Warszawa…? No właśnie. Czas to zmienić! Zapraszamy na zmysłowy show za czerwoną kotarą. Ten wieczór na długo zapisze się w Waszej pamięci. Premiera (...)
 • 27 stycznia, 19:00 - Warszawa, Okęcka Sala Widowiskowa
  , koncert
  Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy serdecznie zapraszają na Koncert Noworoczny Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej. Niedziela 27 stycznia 2019, godz. 19.00, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a. Orkiestra wykona najpiękniejsze (...)