Polecane na weekend

Polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 

 

 • 9 czerwca, 19:00 (28 dni) - Warszawa, Warszawska Opera Kameralna
  , koncert, festiwal
  29. Festiwal Mozartowski w Warszawie Podczas tegorocznego Festiwalu, na którym wystąpią najwybitniejsi, światowej sławy śpiewacy, muzycy i instrumentaliści zostaną zaprezentowane m.in. najpopularniejsze opery Mozarta takie jak: Idomeneo, (...)
 • 24 czerwca, 9:00 (5 dni) - Warszawa, studio chmury
 • 26 czerwca, 17:00 (5 dni) - Warszawa, ADA Puławska
  , festiwal, pokaz
  👉Zapraszamy na trzecią edycję Anarchistycznego Festiwalu Filmowego w Warszawie! 👉Tradycyjnie zaprezentujemy filmy o tematyce antyfaszystowskiej, pracowniczej, antykapitalistycznej, ekologicznej, lewicowej i na wiele innych ważnych tematów (...)
 • 26 czerwca, 20:00 (3 dni) - Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA
  KING CRIMSON 26 & 27 czerwca 2019 Warszawa, Teatr Roma Każdy ich wspólny występ jest niezwykłym muzycznym przeżyciem; z tym większą radością ponownie powitamy King Crimson w Polsce! Bilety trafią do sprzedaży 21 stycznia o 12:00! Na wydarzeniu (...)
 • 28 czerwca, 15:00 (2 dni) - Radom, Hala MOSiR Radom
  , targi, festiwal, dla mężczyzn
  Radomski Festiwal Piw Rzemieślniczych Przyjdź i przybij pionę z przedstawicielami Polskich browarów rzemieślniczych. Pojaw się na wydarzeniu i poznaj niezwykle bogaty świat polskiej branży piwnej. Przekonaj się, że piwo piwu nie równe. Rozsmakuj (...)
 • 28 czerwca, 20:00 (9 dni) - Radziejowice, Pałac w Radziejowicach
  , festiwal
  Zapraszamy serdecznie na XI edycję Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorffa w Radziejowicach. Na festiwalowej scenie wystąpi kilkuset artystów, znakomici soliści, uznani dyrygenci i orkiestry. To jedno z najważniejszych i najbardziej dynamicznych (...)
 • 29 czerwca, 10:00 - Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
  5. BIEG IM. STANISŁAWA TYMA NA 30. PIĘTRO PKIN O PUCHAR PREZYDENTA M.ST. WARSZAWY 29 CZERWCA 2019 r. o godz. 10.00 przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie kilkuset śmiałków po raz 5. będzie mogło zmierzyć się w konkurencji wbiegania na XXX (...)
 • 29 czerwca, 17:00 - Marki, Marcovia Marki
  29 czerwca 2019 roku w godzinach popołudniowych i wieczornych Marki staną się mekką biegaczy. Tego dnia odbędzie się VI edycja biegu „Nocny Marek”, dedykowanego tym wszystkim, którzy cenią sobie sportowy i zdrowy tryb życia. Od godziny 17.00 (...)
 • 29 czerwca, 17:00 - Grodzisk Mazowiecki, Park Skarbków
  , koncert, festiwal
  MIĘTY POLE FESTIWAL, Park Skarbków w Grodzisku Mazowieckim, 29 czerwca 2019 Mięty Pole to święto szeroko rozumianej muzyki alternatywnej i eksperymentującej, przestrzeń spotkań różnych nurtów muzycznych. To okazja, aby wyskoczyć zza kurtyny (...)
 • 29 czerwca, 17:00 - Pułtusk, Hotel Zamek Pułtusk Dom Polonii
  Mieszkańcy ziemi pułtuskiej śpiewają i grają piosenki Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar. 29.06.2019 ( sobota ) 17.00 - otwarcie wystawy ze zbiorów Wiesława Wilczkowiaka, pt. "Rock zaczął się w Gdyni" - Galeria Domu Polonii - Krużganek (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Raciąż, Miejskie Centrum Kultury Raciąż
  ☀⭐☀ Powitanie Lata 2019 w Raciążu ☀⭐☀ 👉29 Czerwca START: 18:00 woj. mazowieckie - pow. płoński - 09-140 Raciąż Plac Targowy przy ulicy 19 Stycznia 👉Wystąpią m.in. CZADOMAN, MEJK, POWERBOY, LUKA ROSI, DJ PIOTREK, TUK - MUZ i inni Wstęp: (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Warszawa, Uzdrowisko "Solny Raj"
  Kochani, Po cudownej atmosferze podczas imprezy "Świadomy Sylwester" - postanowiliśmy zorganizować letnią edycję sylwestra :) INTENCJA ​Stworzenie komfortowej przestrzeni, w której będzie można podsumować pierwsze sześć miesięcy 2019 roku i (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Warszawa, Progresja Music Zone
  , koncert
  Zapraszamy na koncert zespołu Tinariwen! Pionierzy afrykańskiego bluesa w czerwcu powracają do Polski na dwa występy w ramach cyklu African Beats. Zespół przybędzie do Europy z materiałem ze swojej ostatniej płyty “Elewan”, pojawiając się m (...)
 • 30 czerwca, 14:00 (8 dni) - Warszawa, Centrum Praskie Koneser
  , koncert
  Warsaw Summer Jazz Days to największy warszawski festiwal jazzowy. Przez lata wypracowywana była jego niepodważalna obecnie pozycja na światowym rynku muzyki jazzowej. Dzięki czemu Warszawa kojarzy się jako odważne pole dla tego gatunku, a sam (...)
 • 30 czerwca, 21:00 - Warszawa, szwedzka.com Stalownia Praska
    Wejście: 20:00 Start koncertu: 21:00 Gunna - raper pochodzący ze stanu Georgia w USA odwiedzi Polskę po raz pierwszy! Zainteresował się muzyką i rapowaniem jako hobby w młodości, ale bardziej poważnie podszedł do możliwości kariery w (...)