Polecane na weekend

Polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 

 • 16 października, 15:00 (47 dni) - Wrocław, Naczelna Organizacja Techniczna NOT
  XLV Wrocławskie Dni Nauki i Techniki odbywają się pod hasłem "Inżynier przyszłości w świetle osiągnięć nauki i techniki" Zapraszamy! Program: 16.10.2019 , sala 104, SWP godz (...)
 • 20 października, 16:00 (8 dni) - Wrocław, Centrum Historii Zajezdnia
  , festiwal, pokaz
  Zapraszamy na koncerty, sesję naukową, wystawy oraz tygodniowy Przegląd Filmu Czeskiego w ramach festiwalu - Uwaga Czesi! Mija 30 lat od Wrocławskiego Przeglądu Czechosłowackiej (...)
 • 20 października, 16:00 (8 dni) - Wrocław, DCF - Dolnośląskie Centrum Filmowe
  Wspólnie z Fundacją Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej i Centrum Historii Zajezdnia zapraszamy na Przegląd Kina Czeskiego "Uwaga Czesi!". W Przeglądzie znajdą się m.in. znakomite (...)
 • 25 października, 17:00 - Wrocław, CRZ Krzywy Komin
  , rodzinne, warsztaty
  Poznaj tajniki typografii i zaprojektuj unikatowy autorski font! Jeśli interesujesz się typografią i miałeś/aś styczność ze składem dziełowym, te warsztaty są dla Ciebie! Tym razem (...)
 • 25 października, 18:00 - Wrocław, Hala Stulecia
  18:00 - otwarcie bram Dokładnie 4 miesiące po występie w FSO w Warszawie, Boris Brejcha po raz kolejny zawita do Polski. Tym razem król gatunku High-Tech Minimal wystąpi we Wrocławiu (...)
 • 25 października, 20:00 - Głogów, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
  , koncert
  JAZZ BAND MŁYNARSKI – MASECKI 35. Głogowskie Spotkania Jazzowe 25.10.2019, godz. 20.00, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie BILET: 65 zł parter/ 50 zł balkon Jan Emil Młynarski (...)
 • 25 października, 20:00 - Wrocław, WedrowkiPub
  🤣📻📺 Komedia inspirowana prasówką!🤣📻📺 👉 Zapraszamy na wieczór komediowy! 🤣🤣 Pokażemy Wam nasze komiczne spojrzenie na świat, życie i bieżące aktualności. Podyskutujemy razem (...)
 • 26 października, 19:00 - Wrocław, Teatr Polski scena im. Jerzego Grzegorzewskiego
  Koncert "Kobiety mają głos - PL/CZ/SK" w Teatrze Polskim we Wrocławiu! Renata Przemyk, Natalia Grosiak, Sisa Feherová ze Słowacji oraz Bára Zmeková z Czech - to artystki, które usłyszymy (...)
 • 27 października, 10:00 - Wrocław, Hala Orbita
  , targi
  Przyjdź i sprawdź najlepszą imprezę dla narzeczonych! ♥ Obecność przed ślubem obowiązkowa 👰🤵 Wymarzona suknia ślubna, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu? Bez (...)
 • 27 października, 18:00 - Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze
  Tytuł nowej płyty Marka Napiórkowskiego nawiązuje do tajemniczego i nie do końca zbadanego obszaru, jakim jest ludzki mózg. Podobnie, osadzona w oryginalnym kontekście brzmieniowym (...)
 • 27 października, 19:00 - Wrocław, Stary Klasztor
  Z  okazji  30. rocznicy Festiwalu Niezależnej Kultury Czeskiej i Słowackiej, który odbył się we Wrocławiu w roku 1989 zapraszamy na niepowtarzalny koncert dwóch ikon niezależnej (...)
 • 27 października, 20:00 - Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant
  Tango to nie tylko muzyka i taniec. W tangu zaklęta jest tajemnica emocji, intuicji, tęsknot, niespełnień, namiętności, które spotykają się w jednym momencie, chwili - w pół drogi (...)