Wrocław na weekend

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 
 

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend we Wrocławiu i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom we Wrocławiu lub imprezom w województwie dolnośląskim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Wrocław: polecane na weekend

Wrocław: polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 • 21 czerwca, 9:00 (5 dni) - Gałązczyce, Pałac Sulisław
  dla dzieci, festiwal
  Najbardziej prestiżowe i największe tego typu wydarzenie w Polsce! Obchody Międzynarodowego Dnia Jogi, Polska Konwencja Szkół Jogi, IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy oraz Ekologiczny Jarmark Letni! Ponadto wiele bezpłatnych atrakcji, w tym darmowe lekcje jogi, warsztaty marmaterapii oraz wykłady z zakresu ajurwedy! Przez cały czas trwania imprezy organizatorzy (...)
 • 22 czerwca, 19:00 (4 dni) - Wrocław
  koncert
  Pierwsze Święto Ulicy Włodkowica już w czerwcu! Koncerty plenerowe i klubowe, kiermasze, imprezy dla dzieci, świętojańska parada bębniarzy - to niektóre atrakcje pierwszego w historii święta ulicy Włodkowica. Świętować w czerwcu będą z nami m.in. Kayah, Gooral, Kapela ze Wsi Warszawa i The Dumplings. Jedna z najbardziej znanych ulic na wrocławskim Starym Mieście, przy której mieści (...)
 • 22 czerwca, 19:00 (3 dni) - Wrocław, Browar Mieszczański Wrocław
  festiwal
  22.06, czwartek, godz. 19:00 OTWARCIE WYSTAW:/wystawa, instalacje, fotografia, projekcje, pokazy, performance, efemeryczne działania twórcze /‘’ARCHIWUM ZDA/E/RZEŃ’’ kurator twórca projektu; Małgorzata Kazimierczak Zapraszamy na X jubileuszową edycję wydarzenia artystycznego Sceny Sztuki Intermedialnej, której celem jest manifestacja różnorodności i indywidualności twórczych postaw (...)
 • 22 czerwca, 19:00 (3 dni) - Wrocław, Browar Mieszczański Wrocław
  koncert, wystawa
  Koncerty: ILLUSION, GA-GA ZIELONE ŻABKI i inni... Wystawy, Strefa Foodtrucków, Kino pod chmurką i wiele atrakcji wstęp WOLNY! >>>>>>>>>>> orientacyjny rozkład jazdy koncertów: piątek: 18:00 AUTUMNFAIR 19:00 MACIEJ ORYL BAND 20:00 METAFORA LIVE BAND 21:00 DDA 22:00 ILLUSION 23:45 AN ON BAST sobota: 18:00 PSYCHOFORMALINA 19:00 THE PAU 20:00 KORMORANY 21:00 JOY POP 22:00 GA-GA ZIELONE (...)
 • 22 czerwca, 20:00 (4 dni) - Wrocław
  koncert
  Gwiazdy muzyki folk zjadą się do Wrocławia już w czerwcu. Marco Markovic Brass Band, Kayah & Transoriental Orchestra, Kapela Ze Wsi Warszawa, Dikanda, Klezmafour, Gooral, Żywiołak, Percival Schuttenbach - to tylko niektórzy z artystów jacy wystąpią podczas obchodów Nocy Świętojańskiej 2017! Jedni nazywają ją Nocą Świętojańska, inni Nocą Kupały, niektórzy Sobótką albo Palinocką (...)
 • 23 czerwca, 15:00 (3 dni) - Wrocław, Eugeniusz Geppert Academy of Fine Arts
  RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
  festiwal
  //scroll down for English X Festiwal Wysokich Temperatur W ogniu sztuki | 23–25.06.2017 Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu ul. Traugutta 19/21 | Wrocław wstęp wolny 23 czerwca we Wrocławiu, startuje dziesiąta, jubileuszowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Wysokich Temperatur, który organizowany jest przez wrocławską Akademię Sztuk Pięknych. Jest (...)
 • 23 czerwca, 15:00 (3 dni) - Świdnica, Świdnica Lodowisko
  zawody
  Najlepsi hokeiści na rolkach zagrają w Świdnicy! W Świdnicy rozdane zostaną medale Mistrzostw Polski w hokeju na rolkach. Finałowe zawody z udziałem ośmiu najlepszych zespołów w kraju będą ostatnim testem przed świdnicką częścią The World Games 2017. Od 23 do 25 czerwca w wyremontowanej hali lodowiska kibice zobaczą aż 20 meczów. Na wszystkie jest wstęp wolny! W szranki staną (...)
 • 23 czerwca, 19:00 (3 dni) - Wrocław, Centrum Kultury Wrocław-Zachód
  koncert, dla dzieci, wystawa
  ŚWIĘTO WROCŁAW VIVA WROCŁAW piątek - niedziela / 23 - 25 czerwca 2017 PROGRAM : 23 CZERWCA 2017 (PIĄTEK) W RAMACH FESTIWALU KULTURY KRESOWEJ KRESOWIACY WROCŁAWIANOM godz.19.00 / wstęp wolny za zaproszeniami Występ polskich zespołów tanecznych i wokalnych z Białorusi : Majowy kwiat, Tęcza, WitaM, Kontrasty, Biedronki, Julija Skurko 24 CZERWCA 2017 (SOBOTA) WERNISAŻ I (...)
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Wrocław, Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu
  festiwal, fantastyka, konwent
  Świat znów stanął na głowie. Zatoczył niepoprawnie przewidywalną elipsę i wraca do nas w nowej, kosmicznej odsłonie. Zapraszamy na czwartą edycję wrocławskiego festiwalu cosplay, mangi, anime, fantastyki i gier. Jak co roku postaramy się zaskoczyć Was czymś niezwykłym, zaprosić nietuzinkowych gości i ocalić świat przed nudą i szarą codziennością. Impreza inspirowana możliwościami (...)
 • 24 czerwca, 12:00 - Wrocław, Wyspa Słodowa
  Zapraszamy do spędzenia pierwszego dnia wakacji na koncertowym pikniku Kalejdoskopu Kultur. W tym roku wspólnie z Wami świętować będziemy okrągłe, dziesiąte urodziny Festiwalu! W sobotę 24 czerwca, jak co roku, spotkamy się na Wyspie Słodowej podczas kolorowego KONCERTU PLENEROWEGO, połączonego z PIKNIKIEM. Nie zabraknie muzyki i tańców różnych kultur, warsztatów i animacji dla (...)
 • 24 czerwca, 14:00 - Długołęka, park w Szczodrem,
  koncert, dla dzieci
  Dni Gminy Długołęka to impreza doskonale znana w regionie wrocławskim. Są gwarancją spotkania z gwiazdami największego formatu, świetnej zabawy, bogatej oferty handlowej i cateringowej oraz mnóstwa atrakcji dla najmłodszych uczestników. W tym roku nie zabraknie wyjadaczy polskiej sceny muzycznej - w klimat reggae wprowadzi nas Bethel a największe przeboje zagra niezawodny i zawsze (...)
 • 24 czerwca, 18:00 - Wrocław, Centrum Kultury Agora
  koncert
  ŜANĜO to 8-osobowy skład i 25 instrumentów na jednej scenie! ŜANĜO to muzyczna podróż po naszej planecie! Koncertowali w : Polsce, Niemczech, Austrii, irlandii, Czechach i Słowacji! ŜANĜO to zespół powołany do istnienia i prowadzony przez Kamila Rogińskiego. Grupa prezentuje muzykę, wpisując się w nurt World Music – Muzyka Świata. Idea przyświecająca ich działaniom twórczym to (...)
 • 24 czerwca, 18:30 - Wrocław, Dziedziniec dawnego klasztoru Franciszkanów
  koncert
  SPRAGNIENI LATA 2017 WROCŁAW - GRAMY BEZ FILTRA! 🎶 Iza Lach, duet Dwa Sławy oraz gość specjalny zagrają podczas koncertu trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata, który odbędzie się we Wrocławiu. To artyści, którzy pokazują, że warto iść pod prąd. Odnieśli sukces, stawiając na autentyczność i niepokorność. Pozytywna energia w nieograniczonych ilościach, niefiltrowane emocje i czerpanie (...)
 • 24 czerwca, 19:00 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  koncert
  Malijska pieśniarka, Rokia Traoré, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd nurtu world music. Od najmłodszych lat była prawdziwym „dzieckiem świata”, odwiedzając liczne kraje dzięki przeprowadzkom ojca-dyplomaty. Wybrała jednak kontynuowanie muzycznych tradycji swojego kraju, które wzbogaca elementami rocka i bluesa. Rokia zasłynęła dzięki występom z malijskim bluesmanem (...)
 • 25 czerwca, 20:00 - Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  koncert
  Kayah Kayah & Transoriental Orchestra w Synagodze Pod Białym Bocianem! Niezwykły projekt znanej wokalistki powraca do Wrocławia! W ramach obchodów Święta Wrocławia 25 czerwca w Synagodze Pod Białym Bocianem wystąpią KAYAH & TRANSORIENTAL ORCHESTRA! Kayah zaprasza w egzotyczną podróż.  Wszystko zaczęło się od wielkiej muzycznej miłości Kayah do muzyki world (...)