Wrocław na weekend

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 
 

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend we Wrocławiu i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom we Wrocławiu lub imprezom w województwie dolnośląskim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Wrocław: polecane na weekend

Wrocław: polecane na weekend
Widok

Zmień sposób wyświetlania:

 • 17 listopada, 19:00 (10 dni) - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  Listopadowa, czternasta już edycja Jazztopadu we Wrocławiu będzie obfitować w ważne premiery i występy znakomitych artystów – zarówno młodych, jak i już od dawna cenionych. Festiwal rozpocznie się od premiery płyty Macieja Obary, który jako trzeci artysta w historii polskiego jazzu został zaproszony do współpracy przez samego Manfreda Eichera z ECM (do tej pory tego zaszczytu (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Wrocław, Hala Stulecia Wrocław
  koncert
  "You're My Heart, You're My Soul" i "Cheri Cheri Lady" to przeboje, które zna każdy, a bawią się przy nich całe pokolenia. 4 listopada w Hali RCS w Lubinie na żywo wystąpią Thomas Anders i Modern Talking Band. Choć szlagiery zespołu mają już ponad trzydzieści lat, to wciąż nie sposób siedzieć sztywno przy tak rytmicznych dźwiękach i melodyjnym głosie Thomasa Andersa. Już w listopadzie (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Wrocław, Hala Orbita
  Wielka światowa trasa koncertowa „La La Land in Concert” w Polsce! Zobacz La La Land jak nigdy dotąd, na żywo z orkiestrą symfoniczną! Zwycięzca 6-ciu Oskarów, między innymi za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz 7-miu Złotych Globów w tym za najlepszy film.LA LA LAND opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling) (...)
 • 24 listopada, 22:00 - Wrocław, Pralnia
  Agencja Illegalbreaks zaprasza na dwa wsytępy holenderskich mistrzów DnB 😈 24 listopada klub Pralnia Wrocław! 25 listopada Gdańsk w B90! Trzy osoby, jedna wizja: przekraczanie granic i aspiracja do stworzenia utworów, które brzmią jak nikt i nic innego. Nik Roos, Martijn van Sonderen i Thijs de Vliger wyznają wspólną pasję do postępu, nowinek technicznych (...)
 • 25 listopada, 7:00 (2 dni) - Wrocław, EZN - Elektroniczne Zakłady Naukowe
  fantastyka, konwent
  🎄 One Month Before Christmas... 🦌 Czyli wtedy, gdy jeszcze się nie przejedliscie świętami, gdy Last Christmas brzmi po prostu cudownie.... zapraszamy Was na dwudniowy konwent X-Mas Time 2017! Tak, tym razem X-Mas Time będzie dwudniowy, z darmowym noclegiem i masą ciepła i radości świąt. Nie zabraknie łamanie się pocky, składania sobie życzeń, jemioły, Mikołaja, świątecznych (...)
 • 25 listopada, 10:00 (2 dni) - Wrocław, Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego
  festiwal
  VII edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych - Wrocław Games Fest 2017. Tradycyjnie w drugiej połowie listopada, zapraszamy wszystkich na największe na Dolnym Śląsku wydarzenie poświęcona wyłącznie nowoczesnym grom planszowym ! Tylko tutaj: - będziecie mieli okazję poznać blisko 1 200 różnych tytułów; - poznacie profesjonalną obsługę tłumaczącą zasady i służącą pomocą (...)
 • 25 listopada, 10:00 (2 dni) - Wrocław, Hala Stulecia
  BIŻUTERIA I KAMIENIE SZLACHETNE
  targi, wystawa
  69. WROCŁAWSKA GIEŁDA I WYSTAWA MINERAŁÓW, SKAMIENIAŁOŚCI I WYROBÓW JUBILERSKICH Wystawy i kolekcje minerałów, skamieniałości, meteorytów; odczyty popularno-naukowe. Na stoiskach targowych (wystawcy z Polski, ale także z Czech, Węgier i Niemiec): – biżuteria ze srebra, złota, kamieni szlachetnych i ozdobnych, korala, pereł, bursztynu, wyroby użytkowe z kamienia; – minerały i skamieniałości (...)
 • 25 listopada, 16:00 - Wrocław, Dom Handlowy Renoma
  spotkania autorskie
  Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z twórcami świątecznego zbioru opowiadań „Pensjonat pod świerkiem” (Novae Res): Agnieszką Lingas-Łoniewską, Magdaleną Knedler, Niną Reichter, Jolantą Kosowską, Anną Kasiuk, Adrianem Bednarkiem i Anną Szafrańską. Z pisarzami porozmawiamy nie tylko o niełatwej sztuce tworzenie wspólnego dzieła literackiego, ale także o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych (...)
 • 25 listopada, 20:00 - Wrocław, A2 - Centrum Koncertowe
  koncert
  LADY PANK 25.11.2017 GODZ. 20:00 Centrum Koncertowe A2 Wrocław ul. Góralska 5 bilety w cenie: I pula 69 zł (pierwsze 300 sztuk), 75 zł przedsprzedaż i 80 zł w dniu koncertu dostępne na ticketos.pl oraz w punktach sieci ticketpro.pl (Empiki, Medimarkty, Saturny itp.) więcej info w krótce!
 • 25 listopada, 23:00 - Wrocław, Projekt Pralnia
  koncert
  Line Up ◉ Sleeparchive LIVE (Tresor Records / Mord Records / Niemcy) ◉ Acronym (Tresor Records / Northern Electronics / Szwecja) ◉ Alessandro Nero (Kindcrime Recordings / Hiszpania) ◉ Kaotik (Playground / Sfinks700 / Warszawa) ◉ Spectribe (SLAP / Wrocław) Visuals by Visual Family Collective ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Artyści związani z legendarnym niemieckim klubem Tresor.Berlin (OFFICIAL) (...)
 • 26 listopada, 18:30 - Wrocław, Hala Stulecia
  koncert
  Orkiestra Złotych Przebojów Nazwa projektu ogólnopolskiej trasy koncertowej „Orkiestra Złotych Przebojów” mówi sama za siebie, ponieważ repertuar koncertów umiejętnie łączy rock, pop, a nawet współczesne brzmienia. Znakomita Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective  pod dyrekcją Mateusza Walacha nada wykonywanym utworom (...)