Polecane na weekend

Polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 

 • 24 stycznia, 19:00 - Wrocław, Klub Pralnia
  ⛔⛔ KONCERT WYPRZEDANY ⛔⛔ Wszystkich zainteresowanych koncertami The HU we Wrocławiu oraz Warszawie, chcielibyśmy poinformować, że zostały one całkowicie wyprzedane! Bilety na (...)
 • 24 stycznia, 23:00 - Wrocław, Transformator
    Гипноз (fonetycznie: gipnoz, z rosyjskiego: hipnoza) - naturalny stan swoistego rodzaju „półsnu”, przez który każdy człowiek przechodzi co najmniej (...)
 • 25 stycznia, 16:30 - Lubin, Hala widowiskowo-sportowa RCS w Lubinie
  KING KONG wśród polskich imprez disco! Najlepsza Gala, na której MUSISZ być! 6 edycja Gali Disco już 25 stycznia w Hali RCS w Lubinie – spędź karnawał razem z topowymi gwiazdami polskiego (...)
 • 25 stycznia, 19:00 - Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  Hanna Banaszak - jest z nami od końca lat 1970 i dzięki wiarygodności, wrażliwości i różnorodności jest z nami po dziś dzień. Jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Z jednakową (...)
 • 25 stycznia, 19:30 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  , koncert
  Wykonawcy: Gordon Grdina – oud, gitara Russ Lossing – fortepian Oscar Noriega – saksofon altowy, klarnet basowy Satoshi Takeishi – perkusja Zdobywca nagrody Juno, grający na (...)
 • 26 stycznia, 19:00 - Wrocław, Klub Proza
  Dom o Zielonych Progach: Jeden z czołowych przedstawicieli nowej fali piosenki turystycznej, obecny na polskich scenach nieprzerwanie od kilkunastu lat. Jego debiut wniósł powiew świeżości (...)
 • 26 stycznia, 19:00 - Wrocław, Hotel ibis Styles Wroclaw Centrum
  Jak świętować rocznicę, to tylko na początku Nowego Roku! Zapraszamy wszystkich serdecznie na wydarzenie z okazji urodzin wrocławskiego standupu! Aby umilić Wam wieczór, zaprosiliśmy (...)