KIWI blisko pisarzy

KIWI blisko pisarzy: Kamil Żuk

26 lip 2017
Kamil Żuk - urodzony 11 dnia sierpnia roku 1992. Pochodzi z Zawiercia. Prowadzi blogi o tematyce filatelistycznej oraz podróżniczej. Amatorsko tworzy muzykę do szuflady a także pisze teksty piosenek.

KIWI blisko pisarzy: Dariusz Lis

26 lip 2017
Dariusz Lis – urodził się 29 października 1962 roku w Braniewie. Ukończył polonistykę na Wydziale Humanistycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie. Debiutował w czasie studiów utworami opublikowanymi w Almanachu WSP W drodze na Parnas. Jest laureatem licznych konkursów poetyckich i prozatorskich regionalnych i ogólnopolskich. Obecnie pracuje jako polonista i związany jest z regionalna prasą.

KIWI blisko pisarzy: Michał Piech

26 lip 2017
Michał Piech – urodzony 20 sierpnia 1982 roku w Krakowie. Z zawodu technik budownictwa, technik prac biurowych. Jego fascynacja literaturą zaczęła się od dzieciństwa – komiksy, baśnie, literatura sensacyjna, fantastyka i horror. Pisać zaczął w czasach szkoły średniej i trwa to do dziś.

KIWI blisko pisarzy: Jan Brzozowski

26 lip 2017
Jan Brzozowski, architekt, rysownik, portrecista, malarz, autor filmów animowanych, pisarz.

KIWI blisko pisarzy: Jarosław Bloch

26 lip 2017
Jarosław Bloch – ur. 1975 w Katowicach. Geograf, nauczyciel. Prowadzi blog o tematyce edukacyjnej pt. Co z tą edukacją?. Autor zbioru opowiadań science-fiction: My ludzie z planety Ziemia (e-book, wyd. Witanet 2014). Wydał dwie powieści obyczajowe: Ściema (wyd. WFW 2014) i Unplugged (wyd. Novae Res 2015).

KIWI blisko pisarzy: Jarosław Wojciech Burgieł

26 lip 2017
Jarosław Wojciech Burgieł, ur. 1962 roku w Krakowie, wydał tomiki poetyckie: Wyszedłem po wiersz, Miniatura, Kraków 1992; Chwilowe ucieczki ze świata, Fundacja Kultury i Sztuki Ars Longa M. Święcickiego, Kraków 2001; Widzę, Warszawska Firma Wydawnicza 2013; książkę dla dzieci pt. O Kicusiu i Wojtusiu, Skrzat, Kraków 2001. Publikował w prasie: m.in.: NowaOkolica Poetów, Akant, Magazyn Literacki, Dziennik Polski, oraz artykuły o gitarze klasycznej w pismach specjalistycznych.

KIWI blisko pisarzy: Katarzyna Kociuba

26 lip 2017
Katarzyna Kociuba (ur. 1973 r.) – dziennikarka, która przeniosła się z Warszawy na stałe do Siófok. Niepoprawna optymistka i ryzykantka. Ciekawa świata, a zwłaszcza tracąca głowę dla żyjących na nim mężczyzn. Na co dzień zaprasza turystów na Węgry jako pośrednik turystyczny HelkaTours.

KIWI blisko pisarzy: Katarzyna Łochowska

26 lip 2017
Katarzyna Łochowska pochodzi z małej wioski zagubionej gdzieś w województwie mazowieckim. Jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i właśnie z tym wiąże swoją przyszłość, ponieważ pisanie stało się jej życiem. W maju 2014 roku zadebiutowała książką zatytułowaną: Czekając na odkupienie, która zawiera w sobie elementy fantastyki i historii – dziedzin, bez których nie wyobraża sobie codzienności.

KIWI blisko pisarzy: Krzysztof Jagielski

26 lip 2017
Krzysztof Paweł Michał Jagielski – urodzony 28 czerwca 1936 roku w Poznaniu. Obecnie mieszkający w Bad-Wildungen, Hesja, Niemcy. Członek Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie – Londyn. Autor bajek: Baśń Siedmiogrodzka, Króliczek Wełniany, Fantastyczne wakacje. Także książek: Za burtą Legendy, Karczma pod Krzywym Ryjem, Saga Siedmiogrodzka, Węgierska Wiosna.

KIWI blisko pisarzy: Łucja Fice

26 lip 2017
Tytułem wstępu: poprosimy o kilka słów o sobie, tak na dobry początek :)  Od dziecka pisałam wiersze. To była taka wewnętrzna potrzeba ducha dziewczynki. Pierwszą książeczkę jaką...

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal