Aktualności

Aktualności
  • UPIÓR W OPERETCE- 10 MARCA 2019 godz. 13:00To wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie (...)
  • Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo to najbardziej spektakularny projekt rowerowy, jaki do tej pory zrealizowano w Polsce. To ponad 2000 km specjalnie wytyczonej trasy (trasa główna 1887,5 km, trasy łącznikowe i boczne: łącznie 192 kilometry) (...)
  • Wydarzenie tak wyjątkowe, że wiedzą o nim nieliczni, festiwal tak cudowny, że zapiera dech w piersiach od pierwszego dnia, miejsce tak magiczne, że jedzie się tam tylko raz, a później tylko powraca. Goadupa Festival w Bieszczadach w tym roku (...)
  • „Mistrzostwa Makijażu, Manicure i Fryzjerstwa”, Konferencja „Pełna wdzięku”, merytoryczne wykłady i praktyczne warsztaty z zakresu pielęgnacji, obszaru beauty, mody czy wizażu. To wszystko już 13 października 2018 r. w G2A Arena w Jasionce. (...)
  • Wystawa grafiki komputerowej „Koronka mechaniczna” autorstwa Agnieszki Dzindzio-Zając to połączenie zainteresowań rękodziełem artystycznym a szczególnie koronką i oczarowanie pięknem zamkniętym we wnętrzach zegarów. Z połączeń tych dwóch światów (...)