Aktualności

Trasa koncertowa i promocja debiutanckiej płyty Svetlany Gololobovej

11 paź 2016 kujawsko-pomorskie lubelskie muzyka śląskie
Svetlana Gololobova – znakomita ukraińska pianistka młodego pokolenia. Zwyciężczyni głównej nagrody pierwszej edycji International Cochran Piano Competition, której muzyczne interpretacje dzieł Juliana Cochrana, wyróżniające się pasją i temperamentem, zachwyciły jury ubiegłorocznego konkursu.

SUN GLITTERS na trzech koncertach w Polsce!

11 paź 2016 kujawsko-pomorskie muzyka małopolskie wielkopolskie
Victor Ferreira ukrywający się pod pseudonimem Sun Glitters trzykrotnie wystąpi w Polsce. Artysta pojawi się 20 października w Toruniu, dzień później w Poznaniu, a ostatni z koncertów zagra w Krakowie.

Czarny Pies - bluesowa super grupa w trasie

24 cze 2016 kujawsko-pomorskie podlaskie muzyka warmińsko-mazurskie pomorskie
CZARNY PIES to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie w którym udział biorą  największe indywidualności  polskiego bluesa, jazzu i rocka. Każdy koncert to niepowtarzalny...

Toruń świętuje w czerwcu!

22 cze 2016 kujawsko-pomorskie turystyka regionalia podróże
Koncert na wiślanym statku, na którym wystąpią Mezo i Sara Pach, Piernikowa Aleja Gwiazd, inauguracja XX Międzynarodowego Festiwalu „Nova Muzyka i Architektura”, tradycyjne puszczanie wianków na Wiśle, noc zakupów i noc muzealna — to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na mieszkańców Torunia i turystów w związku z trwającymi od 23 do 26 czerwca 2016 roku Dniami Torunia.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal