Aktualności

Cydr Lubelski Spragnieni Lata w samym centrum zimowego szaleństwa

14 lis 2016 lubelskie muzyka
Najbardziej orzeźwiająca polska trasa koncertowa Cydr Lubelski Spragnieni Lata i najbardziej ekstremalne zimowe wydarzenie sezonu Lublin Sportival łączą siły! W sportowo-muzycznym show weźmie udział L.U.C, który słynie ze skrajnie oryginalnych muzycznych przedsięwzięć.

Międzynarodowe wielkie widowisko baletowe w Lublinie

02 lis 2016 lubelskie taniec teatr
30 listopada zapraszamy na „Jezioro łabędzie” do Centrum Spotkania Kultur. Tym razem to arcydzieło sztuki baletowej będzie można obejrzeć w wykonaniu znakomitego zespołu Royal Russian Ballet. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów – Piotra Czajkowskiego, wprowadzi każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Trasa koncertowa i promocja debiutanckiej płyty Svetlany Gololobovej

11 paź 2016 kujawsko-pomorskie lubelskie muzyka śląskie
Svetlana Gololobova – znakomita ukraińska pianistka młodego pokolenia. Zwyciężczyni głównej nagrody pierwszej edycji International Cochran Piano Competition, której muzyczne interpretacje dzieł Juliana Cochrana, wyróżniające się pasją i temperamentem, zachwyciły jury ubiegłorocznego konkursu.

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

22 cze 2016 lubelskie podlaskie turystyka warmińsko-mazurskie podkarpackie świętokrzyskie rowery podróże
Green Velo, czyli zaproszenie do podróży... Zapraszamy Cię do podróży. Takiej, której się nie spodziewasz. Zapraszamy Cię do zachwycenia się Polską. Jej krajobrazem, ludźmi i kolorami jej różnorodności. Oczywiście, dogłębne zwiedzenie i poznanie całej Polski to zadanie niewykonalne.. dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie szczególną trasę. Wyjątkową, trochę egzotyczną, mieniącą się tysiącem barw.

Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie 2016

22 cze 2016 lubelskie teatr
W ostatni weekend lipca (28-31), po raz siódmy w naszym mieścicie odbędzie się Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie. Festiwal, który dzięki swojej niepowtarzalnej formule stał się wizytówką Lublina. Miasta Inspiracji, w Polsce i za granicą. Przyciąga każdego roku więcej turystów, jest też ulubionym wydarzeniem Lublinian i z myślą o nich powstaje. Artyści Carnavalu sprawiają, że nasze wyobrażenia o cyrku i o teatrze ulegają przeobrażeniu, a Lublin przeistacza się w tętniącą sztuką i zabawą stolicę Karnawału.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal