KIWI blisko pisarzy

KIWI blisko pisarzy: Marcelina Kosińska

26 lip 2017
Tytułem wstępu: poprosimy o kilka słów o sobie, tak na dobry początek :)  Nazywam się Marcelina Kosińska, urodziłam się i wychowałam w Warszawie. Jestem autorką nietypowej książki dla...

KIWI blisko pisarzy: Romuald Wesołowski

26 lip 2017
Tytułem wstępu: poprosimy o kilka słów o sobie, tak na dobry początek :)  Emeryt, były pracownik lokalnego domu kultury, perkusista (czynny), dziennikarz lokalnego tygodnika. Czy...

KIWI blisko pisarzy: Krzysztof Langer

27 lip 2017
Krzysztof Langer urodził się w Łodzi w roku 1959. Z wykształcenia lekarz, doktor nauk medycznych. Wielki miłośnik świata natury. Sternik jachtowy, wielbiciel snowboardu, narciarstwa, jazdy konnej, motocykli oraz zaawansowanej turystyki pieszej, niemal w każdych warunkach terenowych. Zafascynowany zjawiskiem, jakim jest życie. Wiedzę zawodową pogłębia o zagadnienia psychologii, w tym psychologii wieku rozwojowego.

KIWI blisko pisarzy: Alicja Flis

27 lip 2017
Alicja Flis – autorka debiutanckiego tomiku poetyckiego pt. Nie będę przepraszać za miłość…, w którym poprzez pryzmat miłości szuka prawdy o człowieku. Tomik, z oryginalnymi grafikami Rzymu, został wydany przez Warszawską Firmę Wydawniczą. Autorka została dwukrotnie wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Pomorskie Klimaty. Jest również współautorką kilku tomików poetyckich, w których znajdują się jej utwory liryczne i opowiadania.

KIWI blisko pisarzy: Kamil Zawadzki

27 lip 2017
Kamil Kevin Zawadzki – ur. 24 października 1995 roku. Miłośnik powieści współczesnych, poematów dygresyjnych, ale także burbonu, wina i mody. Fan SIA – jej muzyka towarzyszy mu podczas pisania powieści. Karierę literacką i modelingową zaczął w wieku czternastu lat. Pierwszą swoją powieść, Valentine Day, opublikował na swoim blogu.

KIWI blisko pisarzy: Robert Zamorski

27 lip 2017
Zawodowo zajmuje się księgowością i marudzeniem. Moim ulubionym hobby jest natomiast pisarstwo, którym zajmuje się aktywnie od paru lat, publikując stworzone przez siebie historie. Jak dotąd wydałem Senfiliadę, będącą opowieścią o postapokaliptycznym kocie i Requiem dla maga, czyli historię o czarodzieju znajdującym się nad przepaścią obłędu, alkoholizmu.

KIWI blisko pisarzy: Dawid Waszak

27 lip 2017
Dawid Waszak - urodził się 28 stycznia 1989 roku, więc można powiedzieć, że wie co to są lata osiemdziesiąte. W Jarocinie – stolicy rocka, mieszka od zawsze i jak wymaga tego kultura tego miasta, jest fanem muzyki rockowej i alternatywnej. Pierwszą książkę pt. Narodziny zła wydał w czerwcu 2013 roku. Kolejna książka O Tym, który raz już umarł ukazała się rok później w maju 2014 roku.

KIWI blisko pisarzy: Janina Jakoniuk

27 lip 2017
Janina Jakoniuk: Podlasianka. Od 1970 r. mieszka w Białymstoku i nie wyobraża sobie lepszego miejsca na ziemi do zamieszkania. Wiersze zaczęła pisać już w szkole średniej, a potem w różnych okresach życia z dłuższymi lub krótszymi przerwami. (Praca zawodowa, wychowywanie dzieci i prowadzenie domu, nie zawsze nastrajały poetycko.) Po przejściu na emeryturę w 2011 r. wydała tomik pt. Ławeczka na uboczu.

KIWI blisko pisarzy: Natalia Brożko

28 lip 2017
Natalia Brożko, ur. 05 marca 1983 w Głuchołazach, absolwentka historii i społeczeństwa Południowej i Południowo-Wschodniej Azji na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie, podróżniczka-pasjonatka, zawodowo niezwiązana z branżą turystyczną, w podróżach zakochana od najmłodszych lat.

KIWI blisko pisarzy: Teresa Urban

28 lip 2017
Czy trudno jest być dziś autorem książki i czy warto? Autorem jest być nietrudno jeśli jest się gotowym wydać książkę własnym kosztem. Ale promocja i dystrybucja na ogół nie wchodzą w cenę...

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal