Aktualności

Takiej akcji w Polsce jeszcze nie było! 24 koncerty w 24 godziny!

29 mar 2017 łódzkie muzyka blog
Sasha Boole planuje zagrać 24 koncerty w 24 miejscach w 24 godziny! Kiedy? W czwartek, 6 kwietnia. Gdzie odbędzie się ta akcja? W Łodzi. Co to za miejsca? Szkoły, miejsca pracy, domy dziecka, kawiarnie, dworce, ale nie tylko! Akcję przygotowuje Agencja Koncertowa Borówka Music.

POLECANE NA WEEKEND: 10 - 12 MARCA 2017

09 mar 2017 łódzkie mazowieckie dolnośląskie małopolskie wielkopolskie blog
Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam na najbliższy weekend z czystym sumieniem!

Lider Comy, Piotr Rogucki dyrektorem artystycznym DOZ Maraton Łódź 2017

26 sty 2017 łódzkie biegi muzyka blog
Organizatorzy DOZ Maratonu Łódź ogłosili tegoroczny bieg „Najgłośniejszym Maratonem w Polsce”. Na 42 kilometrach trasy powstanie ponad 50 punktów kibicowania. Do zespołu organizacyjnego w roli Dyrektora Artystycznego dołączył lider zespołu Coma – Piotr Rogucki, który również wystartuje w maratonie. Obok niego na liście startowej jest już ponad 1000 maratończyków.

Cydr Lubelski zagra do tańca

23 sty 2017 łódzkie mazowieckie muzyka dolnośląskie
Cydr Lubelski został sponsorem imprez „Tańcz Więcej”, podczas których znani polscy artyści prezentują autorskie sety DJ-skie. - Oryginalne i świeże projekty muzyczne to natura Cydru Lubelskiego - podkreśla Robert Walewski, Brand Manager marki.

Margaret gwiazdą Night of the Proms Polska!

17 sty 2017 łódzkie mazowieckie muzyka
Margaret została polską gwiazdą kolejnej edycji Night of the Proms! Artystka wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach, które odbędą się pod koniec marca w Warszawie oraz Łodzi.

Anastacia kolejną gwiazdą Night of the Proms w Polsce!

14 gru 2016 łódzkie mazowieckie muzyka
Anastacia kolejną gwiazdą polskiej edycji Night of the Proms! Autorka takich przebojów jak "Left Outside Alone" czy "I’m Outta Love" już pod koniec marca przyszłego roku powróci do naszego kraju, występując na koncertach Night of the Proms w Warszawie i Łodzi.

Aktywny weekend z Ladies Fight Night

28 paź 2016 łódzkie sporty walki
Jedyna w Europie organizacja sportów walki tylko i wyłącznie kobiet zaprasza wszystkie trenujące dziewczyny do wspólnych sparingów w Łodzi. W ramach obozu przygotowującego zawodniczki LFN do kolejnej gali, włodarze żeńskiej federacji za-planowali dzień otwarty w Fight Club Łódź. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Patryk Vega!

Ekonomia, przedsiębiorczość, zarządzanie – zajęcia dla gimnazjalistów z Łodzi

22 wrz 2016 dzieci łódzkie nauka i edukacja
Jeszcze tylko do 30 września 2016 r. przyjmowane są zgłoszenia do zimowej edycji Akademii Młodego Ekonomisty, w której uczniowie gimnazjów doskonalą umiejętności przydatne na rynku pracy. Udział w programie jest bezpłatny, a patronat honorowy nad nim sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Pobyt w Day SPA – oryginalny pomysł na relaksujący prezent

17 sie 2016 łódzkie zdrowie i uroda
Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla mamy lub dla swojej żony? A może całym zespołem planujecie zrobić prezent koleżance z pracy? W takim przypadku kapitalnym wyborem może być pobyt w Day SPA!

Wystawa malarstwa "Łódź jak malowana"

05 lip 2016 łódzkie sztuki plastyczne
Good Time Aparthotel, Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Galeria Ogród Sztuki zapraszają na wystawę malarstwa: "Łódź jak Malowana" w ramach projektu: "Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej".

 

 

 

 

@kiwiportal