Aktualności

Kochasz Łódź? Pobiegnij w półmaratonie!

31 sie 2017 łódzkie biegi
Pierwszy Półmaraton Łódzki, który połączy przyjemne z pożytecznym, czyli aktywność fizyczną ze zwiedzaniem miasta. Impreza odbędzie się 9 i 10 września. Trasa poprowadzona zostanie przez specjalne strefy tematyczne, m.in. zieloną i filmową Łódź. Start, jak i meta zlokalizowane zostaną przy CH-R Sukcesja, w którym przygotowano szereg dodatkowych atrakcji. Wśród nich m.in. występ polskiego rapera, MEZO.

Soundedit ’17 – Najbardziej tajemniczy zespół wystąpi w Łodzi

19 cze 2017 łódzkie muzyka
The Residents to ikona w świecie muzyki eksperymentalnej. Mają na koncie przełomowe prace w dziedzinie elektroniki, trance’u, punku czy industrialu. Zespół jest jedną z największych tajemnic w świecie muzyki. Nikt nie zna prawdziwiej tożsamości artystów. Specjalny koncert przeznaczony dla publiczności Soundedit przygotuje również mistrz i pionier polskiej muzyki elektronicznej – Marek Biliński.

Konkurs fotograficzny "Oblicza Łodzi"

10 kwi 2017 łódzkie fotografia
Fotografujesz Łódź? Weź udział w Konkursie Fotograficznym OBLICZA ŁODZI organizowanym przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi.

Takiej akcji w Polsce jeszcze nie było! 24 koncerty w 24 godziny!

29 mar 2017 łódzkie muzyka blog
Sasha Boole planuje zagrać 24 koncerty w 24 miejscach w 24 godziny! Kiedy? W czwartek, 6 kwietnia. Gdzie odbędzie się ta akcja? W Łodzi. Co to za miejsca? Szkoły, miejsca pracy, domy dziecka, kawiarnie, dworce, ale nie tylko! Akcję przygotowuje Agencja Koncertowa Borówka Music.

POLECANE NA WEEKEND: 10 - 12 MARCA 2017

09 mar 2017 łódzkie mazowieckie dolnośląskie małopolskie wielkopolskie blog
Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam na najbliższy weekend z czystym sumieniem!

Lider Comy, Piotr Rogucki dyrektorem artystycznym DOZ Maraton Łódź 2017

26 sty 2017 łódzkie biegi muzyka blog
Organizatorzy DOZ Maratonu Łódź ogłosili tegoroczny bieg „Najgłośniejszym Maratonem w Polsce”. Na 42 kilometrach trasy powstanie ponad 50 punktów kibicowania. Do zespołu organizacyjnego w roli Dyrektora Artystycznego dołączył lider zespołu Coma – Piotr Rogucki, który również wystartuje w maratonie. Obok niego na liście startowej jest już ponad 1000 maratończyków.

Cydr Lubelski zagra do tańca

23 sty 2017 łódzkie mazowieckie muzyka dolnośląskie
Cydr Lubelski został sponsorem imprez „Tańcz Więcej”, podczas których znani polscy artyści prezentują autorskie sety DJ-skie. - Oryginalne i świeże projekty muzyczne to natura Cydru Lubelskiego - podkreśla Robert Walewski, Brand Manager marki.

Margaret gwiazdą Night of the Proms Polska!

17 sty 2017 łódzkie mazowieckie muzyka
Margaret została polską gwiazdą kolejnej edycji Night of the Proms! Artystka wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach, które odbędą się pod koniec marca w Warszawie oraz Łodzi.

Anastacia kolejną gwiazdą Night of the Proms w Polsce!

14 gru 2016 łódzkie mazowieckie muzyka
Anastacia kolejną gwiazdą polskiej edycji Night of the Proms! Autorka takich przebojów jak "Left Outside Alone" czy "I’m Outta Love" już pod koniec marca przyszłego roku powróci do naszego kraju, występując na koncertach Night of the Proms w Warszawie i Łodzi.

Ekonomia, przedsiębiorczość, zarządzanie – zajęcia dla gimnazjalistów z Łodzi

22 wrz 2016 dzieci łódzkie nauka i edukacja
Jeszcze tylko do 30 września 2016 r. przyjmowane są zgłoszenia do zimowej edycji Akademii Młodego Ekonomisty, w której uczniowie gimnazjów doskonalą umiejętności przydatne na rynku pracy. Udział w programie jest bezpłatny, a patronat honorowy nad nim sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal