Aktualności

Goadupa Festival 19-22.07.2018, Bieszczady

25 maj 2018 turystyka muzyka podkarpackie
Wydarzenie tak wyjątkowe, że wiedzą o nim nieliczni, festiwal tak cudowny, że zapiera dech w piersiach od pierwszego dnia, miejsce tak magiczne, że jedzie się tam tylko raz, a później tylko powraca. Goadupa Festival w Bieszczadach w tym roku organizuje swoją ósmą edycję i patrząc jak rośnie i prężnie się rozwija, możemy spodziewać się jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń. Jeśli chcecie dotknąć gwiazd, odpłynać w głąb siebie i doświadczyć magii bieszczadzkiej natury to Goadupa Festival jest odpowiednią destynacją na wakacyjny, lipcowy wypad.

Cydr Lubelski Spragnieni Lata ogłasza tegoroczny skład

18 kwi 2018 muzyka
Duet Smolik//Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins i Bitamina zagrają podczas 7. edycji trasy koncertowej CYDR LUBELSKI SPRAGNIENI LATA. - Łączy ich pasja i kreatywność, ale każdy z nich ma swój sposób na zaczarowanie publiczności - zapowiada Novika.

Wywiad z Bryanem Adamsem: "To ekscytujące móc tworzyć coś nowego!"

12 gru 2017 muzyka
Kariera Bryana Adamsa trwa już cztery dekady, a mimo tego muzyk cieszy się nadal wielką popularnością i nie zwalnia tempa. Właśnie ukazała się jego najnowsza płyta „Ultimate“, a 5 maja 2018 r. kanadyjski rockman wystąpi w hali Torwar w Warszawie. Koncert będzie częścią światowej trasy promującej nowy album. O swoich pasjach, przełomowych momentach i planach na przyszłość opowiedział w wywiadzie.

Czego słuchamy najchętniej?

23 lis 2017 muzyka
Jesteśmy dużo bardziej otwarci na różnorodną muzykę. Jeszcze kilka lat temu wyznaczaliśmy granice i określaliśmy się jako fani rocka, metalu, popu czy rapu. Dziś wielką popularnością cieszą się kawałki łączące różne gatunki, daliśmy też dużą szansę muzyce elektronicznej i house. Oto najchętniej przez nas odtwarzane gatunki muzyczne.

Polacy uwielbiają koncerty! Sezon trwa w najlepsze!

23 lis 2017 muzyka
Nadchodzące miesiące w naszym kraju zapowiadają się iście koncertowo! Kluby i organizatorzy przygotowali dla miłośników dobrej muzyki naprawdę bogaty program wydarzeń. Jest w czym wybierać i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

5 najsłynniejszych beats DJ, których trzeba znać

25 paź 2017 muzyka
Czy zdarza Ci się wybierać klub na sobotnią imprezę ze względu na beats DJ’a, który zapewnia tam oprawę muzyczną? Założymy się, że owszem. Robią tak bowiem ludzie na całym świecie i trudno się temu dziwić – dobry DJ to gwarancja, że impreza będzie udana.

Miliony winyli na Audio Video Show

13 paź 2017 mazowieckie muzyka
Podczas trwania największych w Polsce targów sprzętu audio-video - Audio Video Show – odwiedzający w dniach 17-19 listopada będą mieli niepowtarzalną możliwość nabycia najlepszych płyt winylowych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wszystko za sprawą największej strefy winylowej w Polsce, która rozciągnie się na dwa obiekty – stadion PGE Narodowy oraz hotel Radisson Blu Sobieski.

O „A Whiter Shade Of Pale”, z liderem Procol Harum rozmawia Bogdan Kuncewicz

12 wrz 2017 muzyka małopolskie zachodniopomorskie
„A Whiter Shade Of Pale” z repertuaru brytyjskiej grupy Procol Harum, to jedno z najbardziej znanych dokonań w muzyce rockowej. Nagrano ponad 900 coverów tego hitu. Utwór został wydany 12 maja 1967 roku i w tym roku Procol Harum obchodzi jego pięćdziesięciolecie. Był to debiut Procol Harum, który od razu wrzucił zespól na głęboką wodę, sprawiając, ze następne kompozycje grupy były niejako w cieniu „A Whiter Shade Of Pale”.

Festiwal "Obrazy z Conrada"

13 lip 2017 mazowieckie muzyka
Organizowany przez Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej ogólnopolski Festiwal „Obrazy z Conrada” to podróż przez literaturę Józefa Teodora Konrada Korzeniowskiego i muzykę opartą na motywach jego powieści, skomponowaną dla tego Festiwalu przez Krzesimira Dębskiego, Jarosława Siwińskiego, Adriana Williamsa i Adama Porębskiego.

Rozmowa z Gary Brookerem , liderem Procol Harum

12 lip 2017 muzyka śląskie zachodniopomorskie
Choć minęło sporo czasu od największych sukcesów Procol Harum, ma on wciąż miliony wiernych fanów – ludzi, na których muzyka tej legendarnej formacji wywarła kolosalne wrażenie. Zespól jest wciąż w fantastycznej formie, czego dowodem jest choćby nowa płyta pt. „Novum”, wydana w kwietniu br.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal